אין לי שמץ של.מה אני עושה פה.....

ל י א ן69

New member
שבוע הבא אני בת"א

אתן באות בנות?

החנות עליי??../images/Emo46.gif

רואים שאת לא בעניינים.. הכי זול מתחיל ב 500 שח'.... אני מעדיפה ת'קפה..

משוגעת.......

התכוונתי לסיור בחנות. מה שאני קונה אני משלמת. לגבי הקפה - גם אני משלמת
נגולה אבן מליבך?

עכשיו אני ואת ברוגז??../images/Emo10.gif

טוב.. הסיור בחנות וההסבר יהיו חינם.. (רק אל תבקשו הדגמה..) רק כי אני אוהבת אותך!

בחיים לא ברוגז איתך!!!

למה מי מת? קודם תסיירי איתי אח"כ אזרוק אותך (ובקיצור סייר וזרוק)

s e l e n e

New member
סליחה, ומה עם הכנסה?

ז"א משכורת, נו, למה אתה חושבים שהתכוונתי?

כמעט...

חגיתוש יש לי בגרות מלאה במקצועות הריאלים, אבל הוצאתי רק 700 בפסיכומטרי. אני מבטיח להצטיין במבחן הקבלה של בנות הפורום

צריך להתכונן מראש ?

יש משהו שאני צריך להכין לפני הבחינה אצלכן ? אני אוהב להצליח בבחינות ומוכן להתכנון היטב על החומר. כמובן שהחלק האוהב עליי בבחינה הוא החלק האוראלי (יענו שבעל פה...)

ל י א ן69

New member
ברוך הבא ../images/Emo140.gif

תנאי קבלה : אני רוצה עוגת שוקולד חמה, מילקשייק עם המון קצפת. מינון :כמה שיותר מסגרת אשראי?? אולי ויזה זהב?? בוא נתחיל בזה שתספר לנו על עצמך

ברוך הבא, באמת קוסם עוד לא היה לנו

הבת שלי מאמינה בקוסמים, אמרתי לה חוץ ממוריס מהחמוצים אין קוסמים בעולם ופתאום במו עיניי אני רואה קוסם33 פה אצלנו בפורום, מוריס מהחמוצים פעם אמר לי שהוא קוסם אמר תביא 100 שקל תראה קסם, לקח ת'כסף התחיל לעצום עיניים ללחוש כל מיני דברים שסבתא שלו לימדה אותו הסתובב בין החמוצים בסוף פתח ת'יד וואלה היה לו שטר של 20 שקלים, אמרתי לו שיחקת אותה יא מוריס אבל יאללה תעשה קסם שיחזרו ה 100 שקלים אומר לי עזוב אותי באמאשך לא זוכר ת'קסם ההפוך וואלה עד היום אני עם הכסף למה אני מספר את זה ? למה אולי אתה מכיר ת'קסם תספר למוריס, כולם צוחקים עלי אומרים עבד עליך לא יכול להיות דבר כזה נכון?

למעלה