אין לי לאן לשרשר אז..

אשת נמש

New member
אין לי לאן לשרשר אז..

וואו! איזה הספק!!! שבוע שלא הייתי פה והפורום הוצף!!! שיהיה לכולם סופ"ש מעולה ופגרה נעימה
הולכת להשלים אתכם...

ellendili

New member
יאללה, הופכים את זה לשרשור פרגון!

למה בעצם אתם ממשיכים לגלוש כאן בכזו אדיקות? ולחדשים: מה גרם לכם לצאת ממחבוא הסמויים ולהצטרף? תרגישו חופשי לפרגן ולהתחנף כאוות נפשכם

דנה1982

New member
האמת היא

שהתחלתי לצפות בסדרה רק לפני שנה. השלמתי בחודש את כל 6 העונות ועכשיו סיימתי לצפות בהן שוב. תענוג לקרוא דעות של אנשים לגבי הפרקים. לא תמיד אני כותבת (לרוב לא...) אבל אני נורא נהנית לקרוא

Krishi

New member
הייתי קופץ לפה לעיתים רחוקות

בעיקר לבדוק מתי ישודר פרק חדש כשהייתה פגרה (אם זה לא היה כתוב בוויקי), ולפעמים גם בסוף של עונה כלשהי לראות אם הדיעה שלי על הפרק האחרון לא הייתה היחידה ומה עוד אנשים חשבו על זה. ואז ראיתי שאלה על תרגום ומאחר וזה נושא שהתעסקתי בו החלטתי לענות ואז כבר אמרתי יאללה אולי נשתתף קצת פה ושם סך הכל ה(א)נשים פה נחמדים

YuvalSP

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo58.gif לפרק 18

אני יושבת ונקרעת מצחוק חחחחחחחחחחחחחחחחחחח, איזה פרק הזוי XD "She works here at Seattle Grace Mercy Death, so I'm sure she's pretty much going to go crazy or get cancer, shot by a gunman or get hit by a truck, so don't get your hopes up Karev's big happily ever after"

YuvalSP

New member
../images/Emo58.gif

אבל ציפיתי ליותר הראו את אדיסון והיא אמרה מקסימום שתי שורות. ממש ציפיתי שתהיה לה שיחה עם מארק על הילדה, אבל לא היה כלום... :\ בכל מקרה היה ממש כיף לראות אותה גם אם זה היה קצת

למעלה