אין לי אמון בממשלה הנוכחית

asloma

New member
אין לי אמון בממשלה הנוכחית

אין לי אמון בממשלה נוכחית, כי כל ההחלטות של הממשלה הנוכחית, בראשותו של מר אריאל שרון, הן תוצאה של מערכת החלטות שגויה, הזויה ואינה עומדת בקנה אחד עם המציאות. זאת ממשלה אטומה לצרכי החלש, זאת ממשלה של חבורה נהנתנים, זאת ממשלה אנטי חברתית בעליל. אין לי אמון בממשלה שאינה מוכנה ללכת לקראת הנכים ולהעניק אחד ולתמיד את קביעת החוק לשיוויון זכויות של האנשים עם מוגבלויות. אין לי אמון בשר האוצר המסרב במצח נחושה, לחתום על תקנות לשילוב בעלי מוגבלות במקומות העבודה. הוא תוקע אותנו הרחק מאחור, למטה ובשוליים. אם לא נותנים בידי חכה ולא דג לשבת ולא כיריים לבשל. מה נותר בידי העקומות כבר לבצע ? אולי רוצה מר סילוון שלום שאקח את חיי ואשליכם מנגד באיבחה אחת של סכין גילוח בתוך עורקי ? אבי סלומה נכה שיתוק מוחין מלידה

121שי

New member
תגובה לאבי

אבי גם אני נכה בעל שיתוק מוחין מלידה,ולצערי הרב זו לא בעיה רק של הממשלה הקיימת היום. כל ממשלות בעבר לא דאגו לנכים בכל שנות קיומה של המדינה. זה המצב הנתון ולכן אנחנו צריכים להילחם היום שלא יהיה פתח לממשלות הבאות להתמקח עם הנכים. זו המלחמה על העתיד שלנו. שי

pilovich shahaf

New member
שי קבל ../images/Emo45.gif ולך asloma קבל ../images/Emo31.gif..

כל ממשלות ישראל לדורותיהם, מי פחות מי יותר לא יישמו הלכה למעשה את חוק הנכים...חד וחלק
אם תשים לב להודעותי בכלל ולהודעה שהכנסתי עכשיו לעיל, למנהלת הפורום אתי אברהמי....תדאג/גו להשיג את הפרוטוקול, שסוכם עם ממשלת ישראל של "אהוד ברק, לאחר 37 ימי הפגנה....שכחת את זה כבר או שגם אתה "פוליטיקאי".....שמנצל את הפגנת הנכים להחליף את השילטון וכיוצ"ב
מבחן התוצאה. פ"ש.
מה שבטוח שאחרי ההפגנה הזו כולם יתחילו לכבד את זכויות הנכים על פי חוק בכלל והומניות בפרט.

asloma

New member
תשובתי לפילוביץ שחף

לפני מספר ימים כתבתי על אי נגישותו של ברק לפני שנתיים. חשבתי לעצמי אולי למדו את הלקח.. אך לא. לפני שנתיים ח"כים תיווכו, הפעם לא. צודק שי שטוען שכל ממשלות ישראל לדורותיהן, לא שמו עלינו קצוץ... הלוואי שלאחר שביתה ארוכה זאת, לא נדע עוד מאבקים מהסוג הזה.. אך, אני פסימיסט, כמו שהבטיחו לנו: "לא עוד מלחמה".. עדיין אנו מקיזים דם... אבי סלומה

למעלה