אין לאן ללכת, אין מה לעשות-שרון

sharonlk

New member
אין לאן ללכת, אין מה לעשות-שרון

הצער אינסופי ובלתי נסבל, הכאב מכריע ומסורבל. מישהו שומע אותי?

sharonlk

New member
הבדידות קשה מנשוא- שרון

אני אהיה חזקה ואהיה בסדר, אני מוכרחה להיות חזקה. תודה על ההתעניינות והאיכפתיות נטע שרון

אני מכירה היטב את תחושת הבדידות

ובהחלט מקווה בשבילך שתרגישי יותר טוב. בכל אופן, את תמיד יכולה לשתף ולספר כאן כל מה שקורה איתך.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
שרון

מקווה שתדברי ותספרי מה קורה לך, ואולי זה יפוגג במידת מה את הבדידות... יש כעת תורנות באתר סהר, את מוזמנת לבוא לשיחה.

sharonlk

New member
המון תודה, נטע וסהר- שרון

הייתי במצב קשה של בדידות קיצונית ומועקה קשה, לשמחתי התעוררתי בבוקר במצב הרבה יותר טוב ואפילו הכנתי לי אוכל בעצמי, מה שאני אף פעם לא עושה. תודה לנטע שדאגה לי ולסהר תמיכה. אני לא מבינה מה זה אתר סהר, איך אפשר לגשת אליו ומתי יש שם תורנויות כך שאפשר לדבר עם מישהו. מה קורה בשישישבת? אלה בדרך כלל הימים הקשים ביותר לחלשים נפשית מביננו.

שרון היקרה!

למענך, אני מצרפת כאן קישור לאתר סהר.(למרות שאני חושבת שסהר כבר עשו את זה). את יכולה לדבר איתם כל יום בין השעות 22:00 ועד חצות. הם אנשים מקסימים שכיף לדבר איתם וכן, גם בשישי-שבת הם שם למענך. וכמובן שיש גם את הפורום והאנשים הנפלאים שבו.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
לגבי אתר סהר

את ניגשת לכתובת הזו http://www.sahar.org.il ושם כתוב לך ביוק מתי ואיך אפשר לדבר עם התורנים. בעקרון זה כל יום מלבד יום חמישי, בין 22:00 לחצות. טוב לשמוע שדאגת לעצמך, טיפלת בעצמך. להכין אוכל לעצמך זה כמו מתנה לעצמך, לא ככה?

למעלה