אין כותרת ! למישו יש בעיה עם זה ?

kit k@t

New member
אין כותרת ! למישו יש בעיה עם זה ?

לאאאאאאאא בא לי ! למה תמיד הטיסות האלו באות בעיתויים ההכי גרועים ? אני באמת שלא מבינה את אמא שלי , למה היא תמיד לוקחת אותי לאנשהו לשבועיים כשנחמד לי ? למה לא התעלל בי כשבא לי לטוס ? אבל זה לא שיש לי פתאום איזה פרץ מסתורי של חיים , פשוט לא בא לי לטוס , בא לי לרבוץ בארץ עם שי ולהיות קצת באינטרנט וליסוע קצת על רולר בליידס ( נסעתי מפ"ת לרמת גן , אני כל כך גאה בעצמי { אפילו יש לי סימן כחול על הברך ...[ יערה בטח מאד גאה בי ] } ) ולשחק עם הממיר החדש שלי . פשוט לא בא לי לטוס . היום ( מחר , אבל זה לא עקרוני , זה עוד כמה שעות ) , אני אהיה באריזונה , א-ר-י-ז-ו-נ-ה , אתם מבינים למה אני מתלוננת ? זה כמו ליסוע ממדבר אחד למדבר אחר ( זה לא כמו !!! , זה בדיוק ! ) , מה טוב בזה ? אני יודעת שאני נשמעת כמו ילדה מפונקת ( אהמ יערה ... ) , אבל אני לא , באמת באמת שלא , פשוט לא בא לי לטוס . או לפחות לא עכשיו , מישו רוצה להחליף אותי ? אז ביי , אני אהיה באריזונה אם מישו צריך אותי . אני אתחבר לאיציק אבל אני אהיה בארה"ב אז לא יהיה לי עברית אז תהיו נשמות ותכתבו באנגלית . אה ועוד משו בקשר לאנגלית , אני יודעת שיש לי שגיעות ואני יודעת שיש לי טעויות אבל בכל זאת , אל תתקנו אותי !!!!!!!! , זזתי . נשיקות לכולכם ( לרובכם לפחות . כל מי שאוהב אותי מקבל נשיקה . כל מי שלא .... לא ) . קאט אני חוזרת ב18 )))))): והנה עוד פעם , יערה !!!!! רק כדי שהשם שלך יהיה מוזכר שלוש פעמים . ותוספת קטנה בקשר לסילווסטר שבא עלינו לטובה אתמול , היה נחמד , הנשיקה של חצות הייתה במונית ואחרי בערך שנייה מישו אמר לנהג בקשר "תתנשק" , זה היה בהחלט מוזר , נהגי מוניות הם בכלל מוזרים ... הלילה עבר בצורה נחמדה בטילטולים בין הים ובין הקומה . אני נהנתי. קאט p.s my email [email protected]

e-shfiyut

New member
האמת, הייתי מתחלפת איתך.

אבל זה לא אפשרי. חבל על האנרגיה...

Metal_F

New member
גוו...תחזרי בדיוק ביומולדתי...

אני הייתי מתחלפת איתך בכיף... בהתחשב בעובדה שטסתי בחיים שלי פעם אחת, וזה היה בגיל 4, די הייתי רוצה לראות איך זה. והיעד? אוהו...דונט גט מי סטרטד און דה יעד...

למעלה