"אין הזדמנות שנייה להקרין רושם ראשוני"

בהחלט משתמשת במראה כדי ליצור רושם

ז"א שאם אני צריכה להקרין סמכותיות ובגרות אתלבש מחוייט ו"בוגר", ואם אני צריכה להקרין משהו אחר אתלבש בהתאם. רושם ראשוני הוא חזק מאד, ולדעתי גם מספר הרבה על הבן אדם. לא שלא ניתן לשנות אותו לאחר מכן, אבל זה דורש עבודה קשה מצד המרשים

ענתש

New member
את ? סנובית ?

את נראית קיבוצניקית לדעתי (איכשהו עם עיני התכלת והתלתלים זה מה שמסתדר לי...).

אם היית יודעת כמה פעמים אמרו לי את זה

אחרי שהכירו אותי, וזה לא הסתדר להם עם הרושם הראשוני... לדעתי בלבלו ביישנות עם סנוביזם.

ענתש

New member
זה כי את יפה...

(לא שאני מתחילה איתך או משהו
) נראה לי, מנסיוני הפרטי והכללי (של מה שאני רואה) שמי שיפה ושותקת לרוב נתפסת כסנובית, בעוד שמי שלא יפה ושותקת נתפסת כביישנית.

די, די אל תפסיקי ../images/Emo6.gif

זהו, שלקח לי שנים עד שהבנתי (אני אומרת הבנתי כי זה מה שאמרו לי), שכנראה אני יפה. זו לא היתה התחושה שלי אף פעם. וזה נושא לדיון נפרד של תפיסה עצמית

../images/Emo6.gif אבל גם עליי אומרים "נראית סנובית"

ואני בכלל לא חושבת שאני סנובית... אבל אולי מה שאני חושבת על עצמי זה לא מה שנתפס בעיני אחרים
ואני לא תופסת את עצמי כיפה כמו איילת (וגם אין לי תלתלים)

lulyK

New member
זה מה שאומרים לי הכי הרבה.

בגן זה היה "שוויצרית", בתיכון זה היה "סנובית", בצבא זה לא היה (הייתי מש"קית ת"ש ועבדתי חזק על הנגישות), במרחב הוירטואלי זה "מתנשאת".

מעיןבר

New member
כי אני כזאת ../images/Emo3.gif

יש לי דרישות מינימום באספקטים מסויימים ממי שאני רוצה שיהיו חברים שלי.

מעיןבר

New member
ההגדרה של ויקיפדיה מספיק טובה?

"סנוב הינו כינוי לאדם המתנשא על סביבתו, ורואה עצמו כשייך לקבוצה נעלה מסיבה כלשהי". אני כבר לא תמימה כשהייתי, היום אני יודעת שלפעמים אני מתנשאת מסיבות כאלה ואחרות וחברי צריכים להשתייך לקבוצה שלי

מעיןבר

New member
יכול להיות ../images/Emo13.gif

אבל אני לא פוסלת איש לפני שדיברתי איתו ויצרתי עליו רושם משלי. אני כן "פוסלת" מלהיות חברים שלי אנשים שהרושם שלי עליהם הוא כזה שלא יתאימו להיות חברי.

למעלה