אין דבר כזה נשים שלא רוצות ילדים!!!

אין דבר כזה נשים שלא רוצות ילדים!!!

שלא תבינו אותי לא נכון, כן? עד לפני שנה גם אני באתי בגישה של אנטי כלפי הנושא הזה של משפחתיות ונישואין בעקבות משבר זוגי (ללא נישואין אגב) שחוויתי כמה שנים טובות והיו לי את כל הסיבות הכי טובות, למה לא לרצות ילדים ולא משפחה...

הייתי כל כך אנטי וכל גבר שהכרתי דחיתי מעלי בגלל מה שעברתי, או כאלו שכבר נתתי להם צ'אנס... הייתי מוצאת את עצמי מנסה להתנקם "בהוא"... דרכם (מסכנים) - הגעתי למצבים שאת הדיכאון הייתי חוטפת בעיקר בחגים ובסופי שבוע, ניתקתי את עצמי ממעגל הידידים והחברים, כולם נשואים + , וזה אשכרה ללכת אחורה ולחפש חברה יותר צעירים ולא להתקדם לשום כיוון...

ואם לדייק? זה פגע בי במוטיבציה בעבודה, בקידום הקרייריסטי, למעשה איבדתי כל טעם פרופורציונלי לחיים ומבלי לשים לב שאני האויב הכי גדול של עצמי... עד שחברה טובה המליצה לי לפנות למתקשרת פורטונה ולנסות פעם אחת לשנות את הדרך או לשמוע אם הדרך שלי נכונה...

פורטונה? מתקשרת? אני? חחחחח.... בחיים לא!!!! מילא... פסיכולוג טוב, קאוצ'ר איכותי... אבל תקשור???? מה הקשר???
אחרי שבועיים של שכנועים, החלטתי לתת לזה צ'אנס, רק בשביל הספורט ובאתי לזה בגישה מאוד צינית עם המון רעל...

זה הלינק שלה דרך אגב: http://www.ormishal.com/metaksheret/indexCredit.php?ref=18

אחרי שלוש תשובות שקיבלתי ממנה, ירד לי האסימון, היא כאילו שמה לך את המראה של עצמך מול הפנים ואומרת לך (ללא הכנה נפשית) ... "קח תסתכל זה אתה"... ומה שראיתי? היה יותר מפחיד ממפחיד... היא נתנה לי קמע מהקבלה, הסבירה לי מה לעשות ושלא תבינו לא נכון... לא מדובר במתקשרת מהסוג של "אתה נשמה טובה... עשו עליך עין הרע"... למיניהם... אחרת הייתי מנתקת איתה כל מגע... מדובר בדמות אלוהית מהסוג שלא קיים בנמצא... תוך שבועיים הכרתי בחור מדהים (תוצרת חוץ), לקח לי זמן לבנות איתו אמון ולתת אמון מחדש, אבל הוא כאילו נשלח כ"שלוחה של המתקשרת פורטונה"...

מדובר בבחור גרוש + ילד (שזה הדבר האחרון שהייתי נכנסת אליו) לא מיליונר, עובד שכיר, אבל הצליח בכל זאת להצית בי את אש האהבה... עברו כבר 3 שנים מאז... יש לי ממנו ילדה מקסימה ואני בהריון מתקדם שוב..

אין לי ספק שהרבה בזכות העיצות של פורטונה והתובנות שהתלוו לזה מהשיחות איתה, כי נעומי של היום זאת נעומי אחרת לגמרי מהנועמי שהייתה לפני 3 שנים (וקצת יותר) ... אין יום שאני לא משוחחת איתה ואני יכולה להגיד בביטחון, שעיקר ההצלחה הכלכלית שלנו ובעיות שחווינו... נפתרו בזכותה...

אני אולי נשמעת כמו פרסומת מהלכת ... אבל הייתי ממליצה עליה בחום ולא כדי לשנות את קו המחשבה או לנסות לכפות את הדעה שלי על מי מכן, אלא לנסות משהו שונה שרק יעצים אתכם...

אגב,
היא יודעת הכל כולל הכל... היא מכירה את העבר, מכירה שמות של אנשים שאתם מכירים מהחיים ודמויות שלא פגשתם ואתם עתידים לפגוש ומה תהיה הסיטואציה... וכל קמע שלה נוגע בבעיה אחרת (במידה וקיימת כמובן) ותוך כמה שעות החיים משתנים... (אני נהנית להמליץ עליה)

בקיצור??????
נסו להסתכל על החיים מעוד כמה זוויות ולא להינעל... ;)

אגב2:
את התמונה שהוספתי עליה מצאתי ממש במקרה בפייס... שם ראיתי מלא המלצות ותשבוחות עליה בימים האחרונים

evanescent

New member
מה את אומרת, לא מליונר, עובד שכיר

והצלחת בכל זאת לאהוב אותו? זה לא יאמן, כנראה באמת משהו מיוחד הפורטונה הזאת...

red desert

New member

evanescent

New member
כל כך חבל שאנחנו לא קימות

כי אם היתי באמת קימת הדבר הראשון שהיתי עושה זה ללכת למתקשרת פורטונה...

GIBSON10

New member
השתכנעתי! אין כמו תקשור טוב לפתור בעיות בחיים

אגב, איזה מתקשרת היא? יש תקשור עם מלאכים, נשמות קדושות, תקשור עם חייזרים ועוד.
אגב, את לא באמת צריכה לענות לי. כמו שאמרו לך, היציאה מימין.
תודה על שיתוף הפעולה

ונרשמת במיוחד לתפוז כדי לספר לנו?

את באמת חושבת שמפרסומת כאן (או ב-2 הפורומים האחרים בהם פרסמת) יבואו אליך קליינטים?

פורטונה, אה איך לא אמרת קודם?

יש לי פה כמה אנשים שיהיו בול בשביל פורטונה, הראשנים מחפשים ביצית, השניים מחפשים רחם והשלישית, השלישית חושבת שהיא השואה.....

תהני

soren k

New member
סטנד אפ קומדי!

ואז אחרי שהוא אנס אותי,
פתאום התחלתי לאהוב אותו..
אני?!?!, הפצייפסטית שבחיים לא חשבתי שזה יקרה לי,
התחלתי לאהוב את האנס שלי, וזה הדבר הכי נפלא שקרה לי

(בציניות כמובן)

thor

New member
ואללה

רק שלא יראו את זה באוניברסיטה. עוד יבטלו לאורנה את התואר. כל המחקר מבוסס על טעות

GIBSON10

New member
מתקשרת מתקשרת-אבל את התגובות לפרסומת שלה היא

לא חזתה

אני שמחה שהיא החזירה אותך לדרך הישר

עכשיו את יודעת: אין דבר כזה לא לרצות ילדים. פורטונה אמרה.

למעלה