אימוני כושר בבית

yossin

New member
אימוני כושר בבית

בגיל 51, עם BMI 36 הגעתי למסקנה שצריך להתחיל לעשות (מעט) כושר אין ולא יהיה לי זמן ללכת למכון כושר וחשבתי על אימונים בבית הבעיה היא שאני סובל מהחלקת חוליה בגב (3/4) דבר ההופך הליכות ממושכות ללא מעשיות (כאב מקרין קשות לרגל) אפשר לקבל טיפים/ עצות/ רעיונות לתרגילים שיועילו ושאפשר לבד בבית במיוחד לאור בעיית הגב? האם יש אתר שיכול לתמוך וללוות אותי? חשבתי על מדרגות (לעלות ולרדת את המדרגות בביתי מספר פעמים). דעות? המלצות? מינון? כל רעיון אחר? תודה

NetoGreen

New member
אימון בבית

שלום יוסי לגבי פעילות אירובית לסובלים מבעיות גב, האופציה המועדפת בד"כ היא שימוש באופני כורסא מכיוון שבאופני כורסא העומסים הפועלים על עמוד השדרה קטנים מאלה הפועלים באופני ישיבה, לפיכך, לאלו הסובלים מכאבי גב אופניים אלו עשויים להוות פעילות אירובית עדיפה. אבקש ממר אלי סדרס, ראש תחום הספורט שלנו לענות תשובה מקיפה יותר תוך התיחסות ספציפית לבעייה שציינת לנוחיותך, תוכל לקבל מידע מקיף ומקצועי במדריך השלם לחדרי כושר ביתיים שלנו. חג שמח

אימוני כושר בבית

יוסי שלום רב, ניתן להתאמן בבית ולשלב תרגילי התנגדות מתאימים למצבך הבריאותי ותרגילים אירוביים, במיוחד כאלה ללא הלמות כוח (אופני ישיבה). במידה ותבקש את התמיכה של נטוגרין, אפשר יהיה להעמיד לרשותך ייעוץ מקצועי והכוונה לרכישה של ציוד כושר ביתי בהתאם למצבך הבריאותי והמטרות שיוגדרו. בברכה, אלי סדרס ראש תחום ספורט בנטוגרין

למעלה