אימון לזוגיות...

אימון לזוגיות...

נשמע טוב הפורום הזה, אז שלכם לכולם, אשמח לקבל הדרכה כלשהיא איך לנהוג ומה לעשות בקשר שבוא אני נמצאת... אז שנתיים וחצי אנחנו יחד, הוא קנאי לי בטרוף, או שאגיד רכושני.. ז"א שאני התנתקתי מידידים שלי, הוא תמיד לידי לשמור עליי.. אבל זה לא מה שמפריע לי, מפריע לי זה שיש לו ידידות, הוא גם מדבר אליהן בשמות חיבה שאני לא אוהבת [מתוקה, מלכה, נסיכה, מאמי..], אמרתי לו את זה, ורבנו על זה כמה פעמים, הוא טוען שאלו ידידות נפש ושהוא לא מוותר עליהן, וזה שאני לא עם ידידים זה כי אני בת והוא בן וזה לא אותו דבר.. אני מרגישה לפעמים גם שהוא לא מספיק מקשיב לי, אם אני מספרת לו דבר שקרה היום אז הוא שמע אבל ממשיך בשלו, לא מראה התעניינות, כשאני אומרת לו שייתיחס הוא אומר שהוא שמע ואין לו מה להגיד, כאילו כשאני מספרת לו משהו הוא ישר מחפש פיתרון ואני רק רוצה שיקשיב. [אמרתי לו את זה אבל זה הטבע שלו] לפעמים אני אומרת לעצמי שזה ממש לא מה שאני רוצה, אבל הוא כ"כ מעניק וטוב לי איתו, רק שלפעמים הוא בלתי נסבל. איך אפשר לתחזק קשר כזה? אני יודעת שעם טיפה שינויים מאצלו יכול להיות הרבה יותר טוב. תודה. ואגב, אם למישהו יש רעיון למתנה... עוד פחות מחודש הוא בן 30 אני רוצה להפתיע אותו.. יש רעיונות?

למעלה