אימון להרזייה

אימון להרזייה

שלום רב, ברצוני ללמוד אימון אישי להרזייה ובכלל. היכן יש מקומות רציניים וטובים בהם ההתמקדות היא בתחום הנ"ל? אשמח לתשובות. תודה.

שאלת הבהרה :)

בוקר טוב, האם את רוצה ללמוד כאשר המטרה האימונית היא לרזות או האם את רוצה ללמוד כאשר המטרה האימונית היא להיות מאמנת אישית להרזייה אני מניח, שהתשובה לשאלה הזאת, תאפשר לנו להעניק לך תשובות טובות יותר בשבילך :) יום נפלא, נועם

תשובה.

אני מעוניית לעבור הכשרה לאימון להרזייה ואורח חיים בריא, כך שאוכל להיות מאמנת אישית בתחום זה. מצאתי רק מקום אחד בו ישנו קורס הכשרת מאמנים לתזונה, אבל אין לי מושג עד כמה הם רציניים ומוכרים. אני מעוניינת ללמוד במקום בו תהיה לי בסופו של דבר הכרה מלשכת המאמנים הארצית.

לפני זמן לא רב ערכתי בירור בנושא

ואני חושב שאני גם יודע על איזה מקום מדובר. השאלה היא איזו מאמנת את מעוניינת להיות. האם כזו שמכוונת ומדרבנת, אך לא נותנת שום ייעוץ תזונתי ו/או תפריטים? האם מאמנת שגם בפועל עוסקת הצד המקצועי של התזונה? אם מדובר באפשרות הראשונה, אזי אין בעיה. על מנת לתת ייעוץ תזונתי לרבות תפריטים, את חייבת הכשרה מקיפה בתחום התזונה, שבית ספר למאמנים לא יכול לתת לך בפרק הזמן אותו הם מקדישים לקורס מאמנים.

אימון לתזונה

נראה לי שלא מספיק להיות מאמן בכדי לאמן לתזונה. לדעתי יש חשיבות רבה בהכשרה דיאטנית או לעבוד יחד עם דיאטנית - היא תתן את הפן הגופני - תפריט תזונה מתאים וכו' והמאמן יעזור בליווי ותמיכה בדרך. לכן, כדאי שקודם כל תלמדי תזונה.

למעלה