אילנות אמריקה לטינית

מצב
הנושא נעול.

diablo123

New member
NEWUSER1

מכות מצריים
ידידי אתה מדבר כמו מהמר ולא כמו משקיע. הכי גרוע אם תכנס, הקרן תרד 30% בחודשיים האלה, אתה תשבר ותצא, ואז הקרן תעלה 80% בשנה הבאה, אתה תטפס על הקירות מרוב תסכול. או ההפך - אחרי שהחלטת להיכנס באמת עלתה הקרן יפה, ואז אתה אומר טוב בוא נשאר עוד קצת, דפקתי קופה, מה אני פראיר לצאת? ואז תבוא הנפילה. אל תכנס לשום דבר עם סיכון כזה בלי להבין מה אתה עושה, אלא אם כן 100K ש"ח זה אחוז זניח בתיק ההשקעות שלך ויש לך עצבים של שלושה רמבו וארבעה רוקי.
NEWUSER1
ניויוזר1 אני אתבטא איך שאני רוצה - אם לא טוב לך אל תקרא. ותדעו שרק בגללכם אני לא שם את הכסף על אילנות אמריקה הלטינית :) תודה שהצלתם אותי . (עוד חצי שנה אני אבכה אני יודע )

orelsror

New member
yair24 אני אומר לך איך זה נשמע

הייתי ממליץ לך להוריד את סימני
הקריאה ואת ההתלהבות. 77 אחוז בשנה זה גן אומר שאתה יכול להפסיד 77 אחוז בשנה... שזה כמעט להפסיד את התחתונים שלך... איך זה נשמע עכשיו?
כמו אמירה של מהמר! מה זה סיכוי 50\50? קזינו? אתה באמת חושב שאם הייתה קרן שהייתה מפסידה יותר מ 20 אחוז היה בה אנשים? או שהיית רואה פרסומים כאלה? או יותר חשוב אם באמת הקרן הייתה מפסידה ולו שליש מממה שצינת אם המשקיע לא הציב לעצמו סטופ לוס הרי איננו צריך להיות מושקע בשוק ההון ידוע לרוב המתעניין שאמרקה הלטינית כמו סין וכמו הודו כמו רוסיה שיש להם כלכלה מתפתחת שיש סיכוי לתת תשואה יפה מאוד אך נכון הסיכון הוא לא נמוך במיוחד אך בגלל זה י שאנשים מקצועים שמתעסקים עם זה ושהמטרה שלהם היא בידיוק כמו המטרה של המשקיע והיא לעשות כסף.

yair24

Member
בנושא הזה אני באמת מהמר

כמו אמירה של מהמר! מה זה סיכוי 50\50? קזינו? אתה באמת חושב שאם הייתה קרן שהייתה מפסידה יותר מ 20 אחוז היה בה אנשים? או שהיית רואה פרסומים כאלה? או יותר חשוב אם באמת הקרן הייתה מפסידה ולו שליש מממה שצינת אם המשקיע לא הציב לעצמו סטופ לוס הרי איננו צריך להיות מושקע בשוק ההון ידוע לרוב המתעניין שאמרקה הלטינית כמו סין וכמו הודו כמו רוסיה שיש להם כלכלה מתפתחת שיש סיכוי לתת תשואה יפה מאוד אך נכון הסיכון הוא לא נמוך במיוחד אך בגלל זה י שאנשים מקצועים שמתעסקים עם זה ושהמטרה שלהם היא בידיוק כמו המטרה של המשקיע והיא לעשות כסף.
בנושא הזה אני באמת מהמר
וגם מתחיל השרשור לפחות כרגע הוא די מהמר בנושא הזה. עכשיו תגיד לי אתה, היית שם 100K בקרן הזאת? אתה ממליץ למישהו לשים 100K בקרן הזאת? ואני מוכן להתערב איתך שלרוב המתעניינים בקרן הזאת פה אין בכלל מושג מה זה כלכלה מתפתחת ומה המשמעויות של כלכלה מתפתחת. חצי מהם קראו את ההודעה שלך או של כל אחד אחר פה שמספר שהשוק הזה הוא שוק מתעורר ומתפתח, ומיד גם הם מומחים שטוענים שהשוק הזה מתעורר... אם השוק הזה כל כך מתעורר איך אתה מסביר שהקרן ירדה ביום אחד 3.5%? מצד שני אני לא שולל, אבל לשים את כל הכסף שלי בקרן כזאת?? בחיים לא וגם אתה לא היית עושה ככה אני בטוח. יאיר

orelsror

New member
בו אנבהיר משהו

בנושא הזה אני באמת מהמר
וגם מתחיל השרשור לפחות כרגע הוא די מהמר בנושא הזה. עכשיו תגיד לי אתה, היית שם 100K בקרן הזאת? אתה ממליץ למישהו לשים 100K בקרן הזאת? ואני מוכן להתערב איתך שלרוב המתעניינים בקרן הזאת פה אין בכלל מושג מה זה כלכלה מתפתחת ומה המשמעויות של כלכלה מתפתחת. חצי מהם קראו את ההודעה שלך או של כל אחד אחר פה שמספר שהשוק הזה הוא שוק מתעורר ומתפתח, ומיד גם הם מומחים שטוענים שהשוק הזה מתעורר... אם השוק הזה כל כך מתעורר איך אתה מסביר שהקרן ירדה ביום אחד 3.5%? מצד שני אני לא שולל, אבל לשים את כל הכסף שלי בקרן כזאת?? בחיים לא וגם אתה לא היית עושה ככה אני בטוח. יאיר
בו אנבהיר משהו
1. לא המלצתי על שום דבר 2. אם הוא מחזיק בתיק של 2 מיליון שקל אז למה לא ?? 3. אם את כל כספו הוא קונה את הקרן אז הוא לא חכם ודי מהמר לדעתי ולדעתך 4. אני בחיים לא הייתי שם את כל כספי בשום דבר גם לא במקמ!

yair24

Member
הבנתי אותך אז בוא נשנה את השאלה

בו אנבהיר משהו
1. לא המלצתי על שום דבר 2. אם הוא מחזיק בתיק של 2 מיליון שקל אז למה לא ?? 3. אם את כל כספו הוא קונה את הקרן אז הוא לא חכם ודי מהמר לדעתי ולדעתך 4. אני בחיים לא הייתי שם את כל כספי בשום דבר גם לא במקמ!
האם אתה מוכן להתחייב לי שמהיום הקרן הספציפית הזאת לא תפסיד 50% בטווח של 3 חודשים?

orelsror

New member
מצחיק אתה ידידי

האם אתה מוכן להתחייב לי שמהיום הקרן הספציפית הזאת לא תפסיד 50% בטווח של 3 חודשים?
מצחיק אתה ידידי
אינני מתחייב לשום דבר. אך אם הייתי נכנס לקרן הנל הייתי בודק את טווחי התנודות שלה. אם למשל תנודה של 4 3 אחוז זה לגיטימי לאור העבר אז הייתי שם סטופ לוס של 10 אחוז בערך. בחיים לא הייי נשאר עד הפסד של 50%

yair24

Member
יפה אז אני רואה שאנחנו די מסכימים

מצחיק אתה ידידי
אינני מתחייב לשום דבר. אך אם הייתי נכנס לקרן הנל הייתי בודק את טווחי התנודות שלה. אם למשל תנודה של 4 3 אחוז זה לגיטימי לאור העבר אז הייתי שם סטופ לוס של 10 אחוז בערך. בחיים לא הייי נשאר עד הפסד של 50%
יפה אז אני רואה שאנחנו די מסכימים
עם הדעות שלנו

new user1

New member
גם אני לא הייתי שם הכל בקרן אחת

בו אנבהיר משהו
גם אני לא הייתי שם הכל בקרן אחת
כניראה שאין לו לשד ,,זה כינויו נכון להמר על 100000 שח ,במכה אחת אבל כשקיבל המלצה בפורום כשביקש המלצה, על החברה לישראל והפסיד כ7 אחוז .הוא שאל מי הכלב שהמליץ ,,,ואני חושב שזה לא מתאים לפורום פה להתבטא כך,וכדאי לציין תמיד,זאת דעתי ,תודה והצלחה לכולם,,,,,,,,,,,,,,,,,,

boobar

New member
כמו שעלתה ככה ירדה

בנושא הזה אני באמת מהמר
כמו שעלתה ככה ירדה
תסתכל על זה איך שתרצה אבל בשבוע שלפני הירידה 3% הקרן עלתה בכמעט 5% אין קרן מנייתית שאין בה תנודתיות חדה צריך גם להסתכל על המגמה והמגמה אכן בעליה. תעקוב קצת על יבש מספר שבועות ואז תחליט אם זה בשבילך או לא. בכל מקרה ממליץ לך להבין איפה אתה שם את הכסף שלך ולא להמר בטח לא בסכומים כאלה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה