איך שומעים דיסקים עם WINAMP

ענתילה

New member
איך שומעים דיסקים עם WINAMP

הכנסתי WINAMP ןאני מצליחה לשמוע רק מה ששמור ב-MP3 ולא דיסקים מה עושים?

eYaL

New member
הממ...

אם את מתכוונת לדיסקים של מערכת (AUDIO) אז פשוט להפעיל את הוינאפ,משם להקיש L ,לבחור את הכונן של הסידי שלך,ולסמן את הטראק הרצוי. זה הכל. :) eYaL

ענתילה

New member
אני עדיין לא שומעת

את ה- MP3 שיש לי ב-C אני שומעת מצויין אך משום מה את הדיסק של המערכת אני לא מצליחה לשמוע וגם לא בנגן התקליטורים

ענתילה

New member
עליתי על הבעיה ולא יודעת מה לעשות

אפשר לשמוע CD רק עם אוזניות - ולא דרך הרמקולים - מה עושים?

duke4you

New member
זאת לא הבעיה

את שומעת דרך האוזניות כיוון שהcd שלך + אוזניות = מערכת שמע נפרדת לכן זאת לא הבעיה. תנסי את הדבר הבא: כנסי לwinamp לחצי מקש ימני על התצוגה ואח``כ על visualization options. בצד שמאל לחצי על files types סמני את כל הסוגים, תאשרי ונסי שוב. ככה``נ winamp לא הוגדר אצלך להפעיל את כל סוגי הקבצים - זאת לדעתי הבעיה.

duke4you

New member
תוספת

קיים כבל בין הcd לבין הכ.קול כדי שתוכלי לשמוע דרך המחשב ולא ישירות מהcd. הייתי ממליץ לבדוק שהכבל אכן קיים, הוא אמור להיות בכל מחשב.

ענתילה

New member
כל הסוגים מסומנים וזה עדין לא זה

כנראה זה בעיה עם החוט, מה עושים עם זה?

duke4you

New member
בודקים

פותחים את מכסה של המחשב ובודקים האם יוצא כבל מהcd ועד לכרטיס קול. אם את לא יודעת איך לזהות כ.קול, אז תבדקי לאן הרמקולים נכנסים במחשב - המקום בו הם נכנסים זהו הכ.קול. אם אין כבל כזה - צריך לקנות 8-p

תומד

New member
בעיית חוט... ;-)

זה בטוח לא קשור לתוכנה במחשב.. אם את מחברת אוזניות לתקליטור מקדימה ומצליחה לשמוע מוזיקה-אך דרך הרמקולים של המחשב לא-זה אומר שבטוח הכבל אודיו בין כונן התקליטורים לבין הכרטיס קול לא מחובר, התנתק או לא קיים :) המלצה שלי-תפתחי את המחשב-תסתכלי פנימה ותראי אם אכן החוט מחובר כראוי...

DNA

New member
המלצה

אם את לא יודעת על החלקים הפנימיים של המחשב אז תבקשי ממישהו שיודע בגלל שאת עלוללה להזיז כבלים ואז תיהיה בעיה במגעים עצה אם את יודעת אז לכי על זה אם לא אז תני למישהו שיודע והקבל שאת אמורה לחפש הוא קבל דק וקטן בצבע אפור שהוא הולך לתוך הכרטיס קול מקווה שעזרתי #DNA

למעלה