איך שאני סבלתי

tsoff

New member
איך שאני סבלתי

הבטחתי עוגה למסיבת תאומים זו הפעם הראשונה שהלכתי על עוגה מהספר של דבי בראון והתיסכול היה גדול

lala g

New member
מתסכל לשאוף לשלמות ושלא יוצא

בול אותו דבר אבל באמת שיצא לך עוגה יפפיפיה למה התיסכול אצלך?

tsoff

New member
קודם כל העוגה בבסיס

לא יצאה מספיק גבוהה כדי ליישר ועם בטן של חודש תשיעי (ואנחנו הרי במסיבה של אחרי לא? ) ואז הפכתי . דבר שני - הציפוי הולך הפוך מלמטה למעלה, וזנ כל הזמן נפל מכל צד, אחר כך היו קימוטים מכל צד, וכל זה בלחץ של התיבשות הבצק.

tsoff

New member
כשחזרתי אחרי שעה וחצי

כל "הסדין" שמתחת לתינוקות התפוצץ וסדקים ענקים שחשפו את העוגה, הורדתי את הבובות , הנחתי סדין חדש, הגלגל נפל, הדבקתי אותו, נפל הגלגל השני, הכנסנו לקופסא, הידית של העגלה נשברה. היו לי דמעות בעינים.

tsoff

New member
בסופו של דבר

היו המון תשבוחות (חסר להם שלא אחרי כל כך הרבה עבודה). אבל אני חייבת להגיד שהייתי בתחושה של "אני יכולה לעשות את זה" והפער מול העשייה והתוצאה אל מול העוגה , היה גדול. כאילו, וואלה יש לי עוד הרבה מה ללמוד.

אוי, כמה שההרגשה הזאת מוכרת...

אני באמצע עוגת שבועות והיא ממש לא יצאה לי כמו שדמיינתי אותה.... אבל - מעוגה לעוגה כוחנו עולה! לומדים מהטעויות ואני גם לומדת (כל פעם מחדש, משום מה) שלהכין עוגה מפוסלת צריך המון זמן. ואני צריכה בעצם להכפיל את כמות הזמן המתוכננת. צופיה - בתמונה העוגה נראת נפלא, הם שמחו ואת למדת - זה העיקר. ו -
לעידוד מיכל

Ros3mary

New member
לא רואים את התלאות שבדרך

יצא לך מקסים,צופיה!
לדעתי חייבים להכין את כל האלמנטים בשלבים ורק בייבוש לחבר הכל. האם אני צודקת?שואלת את המומחיות.

net the jet

New member
מקסימה !! ממש מתוקה ! גם אני התנסתי

בעוגה זו... ( יש בגלריה שלי... ) ואמרתי לעצמי שאני לא עושה אותה יותר בחיים ! ( את הדרקון על הטירה של דבי בראון עשיתי בתור עוגה שלישית שלי-והיה יותר קל מהעגלה ! ) היא צנחה ושקעה על הגלגלים, נוצרן סדקים בדדים...ממש יאוש ! אבל ברמת יצא לך מתוק מאד !

1נרקיס

New member
לא שטוב לסבול, אבל יצא נהדר

העוגה יצאה ממש מוצלחת! את הסבל לא רואים, אבל רואים השקעה עצומה ועוגה נהדרת
לי אפילו אין עוד אומץ לנסות דבר כזה... כל הכבוד!!!

דבורה3

New member
על איזה תסכול את מדברת?

העוגה מקסימה ומרשימה! הצבעים משגעים!

H i l a 1

New member
העוגה מקסימה! מבינה לליבך../images/Emo23.gif

אני עומדת עכשיו בשלב שלפני... הבטחתי עוגה ליומולדת 50 של אמא של חברה טובה טובה, והפרפרים שלי בבטן ממש בועטים....

tsoff

New member
תודה על המילים החמות

הסוד הוא שלא העלתי את התמונה שבה רואים את העקמומיות...נו.. גם למזוכיזם שלי יש גבולות. בכל אופן , זה נכון שהתוצאות בסופו של דבר נחמדות. אבל זה קצת הוריד לי את הבטחון וניראה לי שהעוגה שהבטחתי מחר לחבר ליומולדת תהיה מצויירת... זאת אומרת שאני "אנוח " קצת...חחח בכל מקרה היה נעים לקבל פירגון ומקל לפרוק את התסכולים במקום שבו יבינו לליבי.

anat15

New member
יצא מקסים!

וזאת הבעיה של רבות, מדמיינים משהו ובסוף יוצא משהו מקסים, אבל שונה ואנחנו לא שלמות עם מה שיצא. אז תקשיבי לדעה של הסובבים אותך - זה מקסים!

ענתבר

New member
וואו, העוגה מדהימה...

אני כל כך מבינה אותך וכל-כך גאה בך על שבכל זאת עשית ואפילו מעל ומעבר. קחי טפיחה על השכם, התוצאה מקסימה והכי חשוב התמודדת, למדת דברים חדשים על העבודה ועל עצמך והעיקר - הצליח לך!!!

למעלה