איך קוראים תרשימים???

רוהאנדה

New member
איך קוראים תרשימים???

יש עכשיו בגלריות המון תרשימים ואין לי מושג איך קוראים אותם. מצרפת תרשים שאל מהגלריות לדוגמה (שאשמח אם מישהי תתרגם לי אותו)

רבקה6

New member
אז ככה:

עיגול=עין שרשרת (הדוגמא הזו נסרגת במסרגה אחת...כלומר קרושה) איקס (X) = חצי עמוד. צלב = עמוד צלב עם שני סימנים = עמוד כפול צלב עם שלושה סימנים = עמוד משולש (וכן הלאה...) חץ = היפוך שורה. מקווה שעזרתי. ר/

רוהאנדה

New member
עזרת מאוד :)

ועוד שאלה בתרשים הזה מתחילים מהקודקוד או מהחלק הארוך? נראה לי שמהקודקוד אבל לא מסומנות שם העיני שרשרת... ומה זה הקשתות? זה חיצים בלי חץ בקצה?!...

למה את קוראת לזה צלב זה

עושה רושם לא טוב. רוהאנדה שלחי לי במיסרים כתובת ואשלח לך דף סימנים ברור.

רבקה6

New member
סליחה אם פגעתי ברגשות. באמת!

אבל...את יסודות הסריגה לימדה אותי סבתא שלי לפני המווווון שנים (להסגיר את גילי???) - ובכל התרשימים שמצאתי אז היה כתוב cross. ובתרגום לעברית זה צלב. מאז אני קוראת ככה לסימן...אגב - אני באה ממשפחה חרדית (אני כבר לא אבל...) וכולם קוראים לסימן הזה במילה "ההיא" - וזה עדיין לא מפחית מכשרות העבודה... שבת שלום וסליחה שוב אם פגעתי במישהי. ר/

צלב נטוי = 2 עמודים שיוצאים מאותה

עין וביניהם יש כמה עיני שרשרת. זה יוצר בסריגה V.

דוגמא מקסימה

אם הצלחתי להבין נכון מתחילים מלמטה משני עמודים. אין לי מושג איך מתחילים אז אם מישהי יכולה לעזור גם אני אשמח כי הדוגמא מאד אהובה עלי.

מושה כ

New member
את הדוגמא הזו סורגים בשלבים.

בשלב הראשון סורגים את שלושת הריבועים. אח"כ משלימים מסביב וגם את החלק הרחב שבדוגמא. מקווה שעזרתי.

למעלה