איך קוראים לשיר שזכה באירווזיון?

Choomba

New member
מה זה צריך להיות??

ראבאק!!!!!! היא צרחה כמו מטורפת!! איזה שיר מעצבן! ואוסטריה- מה זה צריך להיות?? איך השיר שלנו שבאמת היה שיר מקסים לא הגיע למקום כזה ואוסטריה שהיה שיר מסריח בטירוף ואני וחברה שלי לא הפסקנו להסתלבט עליו זכה בכל כך הרבה נקודות??? השנה התחרות הזו שברה שיאים באנטישמיות! מוכח!

Kattash

New member
מממ..אכן שיר יפה...../images/Emo47.gif

אהבתי תמקום השני עם החמת חלילים...יפה!!! בכלל הורדתי את כל השירים והכנתי דיסק אירווזיון...

Kattash

New member
אוסטריה לא היה עד כדי כך...../images/Emo47.gif

היה ילדותי...אבל קופצניי....משמח...כמו שצריך לאירוויזיון... רוסיה באמת היה שיר מרגיזזז....

Choomba

New member
מה??

היה מטומטם! לא הייתי שולחת אותו אפילו בצחוק לטלוויזיה ללא נפסיק לשיר!

Kattash

New member
חחח...חמודה... ../images/Emo47.gif

הגזמת...תעברי למסרים.. לא נעים לפתוח להם פה שרשור שלנו...

dance of life

New member
באמת זוועה

השיר הנבחר דווקא מעולה, והכוריאוגרפיה מצוינת.. אבל הזמרת, יאבאלללההההה באה לי בסיוטים!! ורוסיה מזה מקום 3?? צריכים ליצור מקום 30 בשבילהן!!! ואוסטריה אנילא בטוחה.. או שזה מטומטם מדי ואיך לעזאזל שלחו אותם או שזה פשוט.. גאוני ומלא אומץ, חחח, והיה צריך לזהכות מקום ראשון אבל זווועההההה איזו אנטישמיות זוועתית, ואיזו פוליטיקה.. כמה ברור היה שאנגליה תהיה בין האחרונים בגלל תמיכתה במלחמה, וכמה ברור היה שתורכיה תהיה בין המובילות, רק בגלל הפוליטיקה יאכס של תחרות. :/ ליאור דווקא היה ממש אחלה, עשירייה פותחת לפחות :(

זִיגזַג

New member
על מה הויכוח? ממילא הכל פוליטיקה!

יוון וקפריסין נותנות אחת לשניה 12 נקודות.. לטביה ואוקראינה נותנות לרוסיה 12 נקודות.. זה לא פוליטיקה זה??... אולי הגיע הזמן שגם ישראל תתחיל לשיר באנדלית, רק ככה יהיה לנו סיכוי.. ורוסיה??... רק בגלל שזה TATU עשו עליהם רעש והם היו קרובות לזכות.. היה להם שיר מסריח!!!

Hypnotize

New member
על זה אין וויכוח...

אבל השיר שזכה, בגלל פוליטיקה או לא, הוא שיר יפה לדעתי!

זִיגזַג

New member
לשם שינוי אנחנו מסכימים במשהו..

מוזר

למעלה