איך עוד לא היה פה שרשור כזה?

zwitter zwitter

New member
אוקיי לאחר קריאה נוספת של השרשור,

הגעתי למסקנה שהתשובה שלך זה מה שחיפשתי. תודה רבה =]

אייני

New member
תכלס, הסיבה שאת חושבת שאין לנו מטרה

היא כי את פשוט לא מוצאת אחת. תקני אותי אם אני טועה. אם כך, מה הבעיה להגיד את אותו הדבר על היקום? גם אצלו את לא מוצאת מטרה מסויימת. מה זה חשוב לך? אם חשוב לך - עזבי את היקום בשקט, ונסי בכל זאת למצוא סיבה לקיום האנושי, זה נושא הרבה יותר קרוב אלינו.

Komm Zu Mir

New member
למצוא סיבה לקיום האנושות זה לא שווה...

כי יש כ"כ הרבה תאוריות לזה כבר.. אותי מעניין למצוא סיבה לקיום כולו.

אייני

New member
מה זה משנה, הכל זה גם ככה תיאוריותXD

כאילו, אין שום הוכחה שהיא או שום כלום בריבועXD אז כאילו, את פשוט תמציאי איזו תיאוריה חדשה, ואטאברXD למה שלא נגיד שהיקום כאן בזכות מפלצת הספגטי המעופפת? (אם שמעת עליה?)XD

morobo

New member
"בשבילי נברא העולם" כתוב במשנה

ואני מוצא בזה המון משמעות למרות שאני חילוני. היקום נוצר בשביל לשרת אותך, כך אני מאמין.

לדעתי...

לדעתי, הקיום הזה הוא חומרי בלבד. כל מה שקורה כאן זאת תנועה של חומר, שאנחנו יכולים להגיד שהיא משמעותית בשבילנו, אבל אין לה משמעות מעבר לזה. היה את המפץ הגדול שקרה רנדומאלית ומאז קרו כל מיני תהליכים שהתוצאה שלהם הוא קיומנו. הלוואי ואני טועה. הלוואי ויש אלוהים או איזה משהו ממש מפתיע שאיש לא חשב עליו - הלוואי ויש משמעות! אבל נראה לי שאין, איזה זין! אלעד

morobo

New member
אתה לא חושב שזה קצת פסימי?

אם אנחנו סתם תנועה אז למה בעצם לנוע?

l i o r a n g e

New member
לפי דעתי,

משמעות החיים היא החיפוש אחרי משמעות החיים. החוויה, והחיים עצמם, החיפוש גורם לאנשים לראות עולמות, להבין דברים, לחוות.. וזוהי בעצם משמעות החיים לפי דעתי.

יום אחד קראתי איזה משהו נחמד בנושא

בשורה התחתונה - אל תשאלי מה היא משמעות החיים אלא איזו משמעות את יכולה להעניק לחייך ;)

ל נ צ ח

New member
משמעות החיים הם החיים!!!

משמעות החיים הם החיים!!! מאת: ל נ צ ח ו 05/11/04 | 17:52 באחד האלוהים הוא אדון על כל הנבראים כולם האדם עבד לו. אלוהים האמת אמת החיים -את אני ואתה וכל דבר כל הזמן ברציפות אין-קץ נמצאים בהשגחתו המתמדת (יש לו את הכלים לזה) אלוהים נותן לנו, לכל הנשמה את החיים הכה היקרים ובאמצעות גוף האדם וזאת בכדי שנשמתנו המתייסרת נוראות באין לה אותם תיוושע מהתופת שבה היא ההתהוותה ובדרך נס שאין גדול ממנו משוחררת היא ע"י אלוהים שאותה את כל הנשמה מושיע מהנוראות ששם, לארץ המובטחת הוא עולם-החיים עולם שבו כל-הנשמה תוכל לחיות בלנשום חיים באמצעות גוף, גוף האדם שאותו אלוהים הבורא מחכמתו ותבונתו הכבירה הודות לחסדיו ורחמיו הגדולים עליה אותו יצר עבורה. כולם ידעו שהחיים הכה-חיונים והיקרים מאין-כמותם לאדם לנשמתו בנויים בין-היתר מזכויות וחובות. החיים מאוד יקרים ולכן, -במהלך חיינו על כל מעשינו באם טובים ובאם רעים-הם עבורם נשלם ואת מלוא המחיר וזאת באם נרצה או באם ולא נרצה. החשבון חשבון עבור חיינו והוא ישולם ובמלואו. ~ * ~ שבת שלום ומבורך: * ~ * ~ * ל נ צ ח * ~ * ~ * תוכנית הבטחת חיי הנצח לכל הנשמה מאת: הפרלמנט של לנצח ו 21/06/06 | 18:57 אֶת זֶה לְעֻמַּת זֶה עָשָׂה הָאֱלֹהִים (קהלת) הַעִדֹתִי בָכֶם הַיּוֹם אֶת הַשָּׁמַיִם וְאֶת הָאָרֶץ הַחַיִּים וְהַמָּוֶת נָתַתִּי לְפָנֶיךָ הַבְּרָכָה וְהַקְּלָלָה וּבָחַרְתָּ בַּחַיִּים לְמַעַן תִּחְיֶה אַתָּה וְזַרְעך: (דברים ל ) לעולמים כולנו אלגוריטמים במחשב העל מאת: ל נ צ ח ו 04/06/05 | 11:12 הוא התוכנית השלמה החכמה-האבסולוטית המחשב ה-מ-ו-ש-ל-ם ובמילה אחת, האלוהים. שבכולנו עושה כחפצו. אותנו הוא תיכנת כך שלעולמים לא יכלנו ולא נוכל לשנות ממנו מתוכניתו הקדושה התוכנית המושלמת התוכנית למען חיי-הנצח לכולם. על משמעות צפניה הכמוסים ביותר אפשר להבין בספר הנבואה התנ"ך, למשל, < עץ-החיים > הוא הידע האסור. כך לפי תורת הסוד המוצפן בפשט בספר האלוהים הקדוש, כאשר להט החרב המתהפכת הם הבלבול והטירוף לאדם שלא יוכל לנגוס מפרי העץ האסור עץ-החיים, כי בהתקרבו לקו הגבול האחרון, גוג-מנוג עליו. האדם לעולמים לא יצליח לנגוס מהפרי האסור בעץ-החיים כי אורות חייו יכבו מראות האלוהים ישגעו אותו, לאחר מכן אלוהים ממנו יסתיר את פניו והאדם באכזריות יושלך לפרוע את החשבון הגדול שלו לחיים, לשלם בעבדות נוראה את המחיר היקר על חייו על עוונותיו הרבים בארץ לא לו (עולם-המוות) ולאלוהים-אחרים (פרעה בפשט שבתנ"ך) ובתשלום הגדול והנורא מכולם שבעל-כורחו ישלם האדם בנשמתו, תשלום הכרוך בכאב ובייסורי-התופת לנשמתו האומללה שנואשות תזעק זעקתה העילמת זעקה שלה לישועה מהנוראות שאותם תחווה שם במציאות האכזרית במעמקי שאול-תחתיות הגיהינום. תוכנית זו קדושה מאין כמוה. מעולמים הייתה היא קיימת ולעולמים היא תהיה. ובכל פרטי-פרטיה כולם. האחד-האלוהים רק הוא האחד-האדון, המלך. מלך מלכי המלכים האחד האין-סוף שבו עבדים מעולמים כולנו בו היינו ולעולמים נמשיך בלהיות לו אנחנו העבדים, באותה התוכנית-העל, תוכנית האלוהים הקדושה לאדם, העל-תוכנית הקדושה היא תוכנית צדק אבסולוטי לכולם שממנה החכמה האבסולוטית הרואה את כל התמונה כולה(איש בער לא ידע וכסיל לא יבין את זאת) תוכנית קודש-הקודשים שבלתי ניתן לשנותה. שבת-שלום, קהלת ו (יא) טוֹבָה חָכְמָה עִם נַחֲלָה וְיֹתֵר לְרֹאֵי הַשָּׁמֶשׁ: (יב) כִּי בְּצֵל הַחָכְמָה בְּצֵל הַכָּסֶף וְיִתְרוֹן דַּעַת הַחָכְמָה תְּחַיֶּה בְעָלֶיהָ: (יג) רְאֵה אֶת מַעֲשֵׂה הָאֱלֹהִים כִּי מִי יוּכַל לְתַקֵּן אֵת אֲשֶׁר עִוְּתוֹ: (יד) בְּיוֹם טוֹבָה הֱיֵה בְטוֹב וּבְיוֹם רָעָה רְאֵה גַּם אֶת זֶה לְעֻמַּת זֶה עָשָׂה הָאֱלֹהִים * ~ * ~ * ל נ צ ח * ~ * ~ *

Colfax

New member
לנצח, מכיר את הביטוי "זורק אבן למרקוליס"?

עם טקסטים ארוכים כמו שאתה כותב ועם הדתיות המייגעת הזאת אף אחד לא יקרא את מה שאתה כותב. זאת עצה ידידותית. עדיף שתנסה לשלב את המסרים הללו באופן יותר ידידותי לקורא - לנוער. אם לא, ישנם מספר פורומים שיותר מתאימים לך: http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=2043 - פורום שוחר תנ"ך http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=163 - דתיים

ל נ צ ח

New member
כעת קרא זאת, קיצרתי בשבילך:

כל אדם מוסרי ולא מוסרי 05/07/08 00:56 מאת: ל נ צ ח מתוך האגויזם העצמי שלו רואה לנכון להסכים או שלא-להסכים עם אדם אחר בעל השקפה המנוגדת לזו שלו. כאשר בחר לא להסכים, מאוד יתכן שעשה זאת כי האמת שמציג האחר לא די ברורה לו, לא נראית לו, או שפשוט הוא לא מאמין בה. וכך מתוך יצר האגויזם שלו..
ל נ צ ח
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=69 http://communa.tapuz.co.il/llanetsaj blog.tapuz.co.il/llanetsaj http://forums.nana10.co.il/Forum/?ForumID=20

SoFibar

New member
!!!

לדעתי לא צריך לחשוב על זה יותר מדי..כי בעוד 200 שנה אנחנו כבר לא ניהיה..וכבר לא יהיה עולם..ולא מטרות..לכן תהני מכל רגע..ואני שואלת את השאלה ההפוכה..למה עוד 200 שנה לא יהיה עולם?..מה עשינו?..למה זה יקרה?..הרי אני אישית מאוד רוצה לחיות

למעלה