איך נשמע לכם

שמלת תחרה1

Well-known member
אירוע בכותל המערבי
המעודד מיסיון ובו יוכרז על הגברת הפעילות המיסיונרית בישראל?

Harrington

Well-known member
מנהל
אירוע בכותל המערבי
המעודד מיסיון ובו יוכרז על הגברת הפעילות המיסיונרית בישראל?

ראשית ראוי שערוץ 14 לא יכנה את הכותל המערבי "המקום הקדוש ביותר ליהדות", כי הוא לא. זאת טעות נפוצה שלא מתאים לערוץ 'שומר מסורת' לעשות.

לגופו של עניין לא ברור לי לגמרי באיזה אירוע בדיוק מדובר, אבל לפי הכתוב הוא בכלל מתקיים בכותל הדרומי. כך שגם אם הכותל המערבי היה המקום הקדוש ביותר ביהדות, זה לא שם. בכל מקרה ברור שצריך למחות נגד אירוע כזה במתחם כולו ואני הקטן, אפר ועפר לרגלי הרבנים הגדולים שקראו לעשות כן, יכול רק להצטרף לקריאתם.

שמלת תחרה1

Well-known member
ראשית ראוי שערוץ 14 לא יכנה את הכותל המערבי "המקום הקדוש ביותר ליהדות", כי הוא לא. זאת טעות נפוצה שלא מתאים לערוץ 'שומר מסורת' לעשות.

לגופו של עניין לא ברור לי לגמרי באיזה אירוע בדיוק מדובר, אבל לפי הכתוב הוא בכלל מתקיים בכותל הדרומי. כך שגם אם הכותל המערבי היה המקום הקדוש ביותר ביהדות, זה לא שם. בכל מקרה ברור שצריך למחות נגד אירוע כזה במתחם כולו ואני הקטן, אפר ועפר לרגלי הרבנים הגדולים שקראו לעשות כן, יכול רק להצטרף לקריאתם.​
מה המקום הקדוש ביותר? הכיפה? כרגע הכיפה לא בידי ישראל, ולא בידי היהודים, כך שהכותל כן המקום הקדוש שהיהודים יכולים להגיע אליו מתי שברצונם להגיע.

Harrington

Well-known member
מנהל
מה המקום הקדוש ביותר? הכיפה? כרגע הכיפה לא בידי ישראל, ולא בידי היהודים, כך שהכותל כן המקום הקדוש שהיהודים יכולים להגיע אליו מתי שברצונם להגיע.
הר הבית עצמו כמובן. זה שהוא לא לגמרי בידינו לא משנה זאת.

למעלה