איך נשמעת הודעה במשיבון של.........

איך נשמעת הודעה במשיבון של.........

מלצרית.. היי הגעתם לאתי ואני בדיוק מגישה ספגטי.. יש לקוח לא מרוצה שקיבל קפה שהתקרר ומיד יתברר שגם לא השאיר לי טיפ אז תשאירו הודעה מיד אחריי הביפ..
בעל דוכן בורקס.. שלום הגעתם לסמי ואני כבר רושם הזמנה לבולגרית עם זיתים - הקישו 1 לתורכי-תרד - הקישו 2 לתפוחי-אדמה - הקישו 3 מקש 4 יצא מפעולה (הטעם פיצה עלה בלהבה) לתוספת ביצה קשה - הקישו 5 זהו להיום, זה מה שיש כתובת וטלפון השאירו אחרי הביפ (לא לשכוח להכין לשליח טיפ)..
עובד חברת חשמל.. היי הגעתם ליובל ואני על עמוד חשמל כי איזו ציפור עשתה ניווטים והסתבכה בין החוטים.. זאת לא בדיחה ואני לא עושה עליכם חרם, מבטיח להשיב שיחה אם לא אקבל זרם..
למשיבון שלי... שלום, להשאיר רק דברים טובים.
רווקה שממתינה ... כמה שרציתי לשמוע קולך אך אני בדיוק מבשלת האם זה לך ?.....
בעל בוגדני.. שלום הגעתם לשגיא אני לא מסוגל להוציא אופסססס...לענות אז סליחה בנות.. השאירו בקצרה הודעתכן ואני אחדור בהקדם.. המצב רגיש ובעייתי ואם זאת את..... אז.....אני אוהב אותך רעיתי..
שלומיאלית... היי רק עוד רגע אני בטוחה שהנחתי השפורפרת כאן ממש הרגע אולי מתחת לכר או בתוך הסיר כל הבית המולה ולא אצליח לענות גם אם אקים מהומה אז השאירו הודעה בארון סליחה.......במשיבון
רופא שיניים: שלום אני עסוק כרגע בסתימה זמנית השאירו הודעה אחרי הביפ..
רופאת שיניים: שלום אם כבר הגעתם אלי הנכם מוזמנים לטיפול שורש קטן.. אם יש לכם עדיין רגשות חמים השאירו הודעה אחרי ..הביפ..
זונה שלום (בקול סקסי מתקתק) אצלי כל לקוח מסופק וללא כל צל של ספק במעט אני לא אסתפק אך היום יש פצצה של מבצע ירידה במחיר מציצה....
טבח: שלום הגעתם אלי הישר למטבח למנה ראשונה יש לי עגל רך אם אתם מעדיפים פרגית השאירו הודעה אחרי הביפ...
ירקן: שלום הגעתם לחנות הירקות של יניב השאירו הודעה אחרי הביפ מצטער.. אני כרגע עסוק עם איזו צנונית..
שען: שלום הגעתם לחנן השען תכף אשוב ואענה לכם בזמן אנא המתינו ואענה לפי התור יש לי כאן שעון שקיבל עכשיו מחזור..
פסיכולוג: שלום לכל מטופלי תודה ששילמתם עלי אני עכשיו בטיול מסביב לעולם אך מבטיח פעם בשבוע לחשוב על כולם מי שחש היסטרי שידבר עם פקידתי מרי מי שמרגיש בדכאון שיבלע פרוזאק והמון מי שחש צורך לדבר שלא יעז להתקשר לשם כך קיימת האפשרות להודעות רק מי שמאבד את השפיות יכול להתקשר אלי או לפחות לנסות אני אהיה בעוד חודשיים אז אל תשתגעו לי בנתיים
רוצח בסרט אימה: אני לא בבית כרגע לא בבית שלי בכל מקרה בעצם אני הרבה יותר קרוב אליך ממה שנדמה לך אחרי הביפ תוכל להשאיר את מילותך האחרונות...
טכנאית מחשבים.. שלום אם יש לי בעיה בדיסק הקשיח השאירו הודעה אני מהר אגיע.. אם יש לכם פריצת דיסק אל תחכו לי...קחו (לבית חולים) מונית..
משרד האוצר... הגעתם לכספים נגמרו התקציבים ואם אתם עדיין מתעקשים השאירו הודעה בבנק למסחר לנו נגמר ולא נותר נסו שוב מחר......

may24

New member
חחחחח../images/Emo6.gif

הרגת אותי מקסימושששש גדול!!! מאיפה הבאת את זה מאי

יוניתי1

New member
מקסימושששששששששששש

מזל שנכנסתי,עוד הייתי מפסידה את הצחוקים....איך שאני צחקתי......אוףףףףףףףףף,אין לי אויר..... אוהבת את כולכם.... יונית.

למעלה