איך נרגעים מהעצבים???

kineret5

New member
איך נרגעים מהעצבים???

אתם מוזמנים לא להגיב אני כותבת את זה בשביל סתם פורקן.. אוף הכל נופל עליי כך, הרבה דברים שבנהם זה הלימודים. הלחץ של הבגרויות, מורים מעצבנים, אין לי מושג איך הגעתי לבה"ס. בה"ס שמחפש רק שנעבור את הבגרויות, לומדים כדי לעבור לפחות ב56 לא מעניין אותם אם זה לא מספיק לך, העיקר תעברי.. כך גם שנה שעברה כל ציוני הבגרויות גבוהות מהמגן. אוף ועכשיו גם לשון שאני בקושי יודעת משהו ויש לי בגרות ביום שישי, ואח"כ היסטוריה וכנ"ל כמו לשון. ועוד כמה בעיות דיי אישיות שאני לא אפרט עלהם. יהיה טוב אם זה מנחם. תודה למי שקרא. לילה טוב.

Breaking Wave

New member
לוקחים אויר מהריאות, נושמים....

ואומרים זין על כל המבחנים. אתם יודעים, בין היתר, סרטן מתפתח מחרדות ופחדים. ועוד משו, חרדות\פחדים\לחצים מזיקים לגוף לא פחות(ואפילו יותר) מהמחלות הפיזיות.

kineret5

New member
הלוואי וזה היה רק זה

אני בד"כ אופטמית עם כל זה, ולוקחת את הדברים כאתגר, אבל לא יודעת אני כבר מרגיעה מן חנק כזה בגרון, שדיי כבר נמאס מהכל.

Breaking Wave

New member
תבכי, תצעקי, תתפרקי

לפעמים זה עוזר לשחרר הכל.. גם לי לפעמים נמאס מהכל, יש ימים כאלה שכל כך הרבה דברים לא הולכים לך.. הכל נראה לך אפור, שום דבר לא מצליח לך, הכל מתפרק לך - ואת לא יכולה לעשות כלום. ברגעים כאלה אני פשוט מתחילה לצחוק... קבלי חיבוק
כזה גדול וחמוד, חיבוק דוב פורום.

גוּזיד

New member
וזה שתגידי לה שסרטן מתפתח מדברים

כאלה, לא ממש יעזור. זה לא מרגיע יותר כשאת יודעת שיכולים לקרות לך דברים כאלה במצבי לחץ. זה רק יותר מלחיץ כי זה גורם לחשוב על זה הרבה

Breaking Wave

New member
אני לא יודעת מה איתך, אבל

כשאני קראתי שסרטן מתפתח בין היתר; מלחץ, חרדות ופחדים, התחלתי לקחת את עצמי יותר ב-"איזי". חוץ מזה, עזבי סרטן, זה בכלל לא בריא לגוף ולנפש.

גוּזיד

New member
נו ברור.

אבל יש את האנשים האלה ששומעים סרטן ואז ישר נכנסים לסרטים... וידוע שזה לא בריא. יש לי כתבה על זה מהעיתון של קופת חולים
שבמקרה יצא לי לקרוא.

Yuval Y

New member
../images/Emo24.gif

שבוע הספר מתחיל, יש כמה ספרים שהייתי ממליץ עליהם

black hock

New member
עזרה אין לי הרבה להציע כי כולם

עוברים את זה וגם לך זה בסוף יעזור אבל
תמיד יש לי לתת

kineret5

New member
נממ השאלה

הגדולה מתי? ואני כבר לא מדברת על לימודים, על דברים אחרים שאני המון זמן אומרת יהיה טוב
מעניין מתי זאת השאלה
ותודה לכם על התגובות.

The Sunshine18

New member
פיתרון להצלחה-

מיקודית בהסטוריה וגם ללשון בהוצאת רכס! בהסטוריה- הרבה יותר מפורט משאר ההוצאותץ בלשון- כולל פתרונות. אם תלמדי טוב, ומספיק זמן לפני- את תצליחי. רק קצת אופטימיות ומוטיבציה

kineret5

New member
תודה!

לשון כבר עבר- המבחן לא היה קשה יחסית ולא קל כמובן, אבל נראה שעברתי. הסטוריה- יש לי שבוע, לחרוש
שבת שלום.

כבר אמרו כל מיני

אז אני רק אוסיף שלגבי הבגרויות, פשוט זנות. אני לא יודעת איך זה אצלכם, אבל כל המבחנים שעשו לנו בלשון שנה שעברה היו קשים והבגרות הייתה סבבה, כנ"ל לגבי היסטוריה. הן לא כאלה מסובכות והציונים גם הרבה יותר נדיבים :) ובאמת תשתדלי לא להתעצבן, זה הכי מזיק ותמיד טוב להיות רגועה יותר.

למעלה