איך נותנים אווירה חמה לחדר?

adimic

New member
איך נותנים אווירה חמה לחדר?

שלום, שאלתי היא בנוגע לעיצוב חדר לתינוק בן חודש וחצי. צבעתי את החדר בצבע צהוב בהיר והוספתי בורדר מעט צבעוני. השידה והמיטה בצבע כחול\תכלת בהיר. החדר די גדול, השאלה היא מה ניתן להוסיף על הקיר שייתן אווירה חמימה לחדר תינוק? אנחנו לא כל-כך אוהבים ציורים גדולים על הקיר, נראה שזה נמאס די מהר. חשבנו על דוגמא עדינה כלשהי. רעיונות?

איך נותנים אווירה חמה לחדר

שלום רב, יש מספר אמצעים פשוטים וזולים , ע"מ להעניק אוירה חמה לחדר . ניתן לרכוש מדף מחולק עליו להניח סלסלאות ראטן עטופות בכיסויי בד בצבעים שונים . בתוך הסלסלאות שימו צעצועים , בובות וכו'. אפשרות נוספת מספר תמונות קטנות, לתלות אותן על הקיר במבנה לא אחיד. ניתן גם לרכוש פרפרים בחנויות לפרחים ובעזרת דבק דו-צדדי לחבר אל הקיר .מעניק מראה תלת מימד צבעוני וחביב. תודה על פניתך עידית

ede1

New member
hיש לי שתי שאלות : בורדים וצבע

איך מחשבים מחיר לבורדים? והאם יש עכשיו הנחה בשילב? לגבי צבע למיטות. יש לי מיטות יד שנייה והייתי רוצה לצבוע אותן בעצמי. איך עושים ואיפה קונים צבע? האם זה צבע מיוחד? תודה

נגה אר

New member
לגבי מיטות - צריך לצבוע בצבע ללא

עופרת. אני לא יודעת אם הוא על בסיס שמן או מים. אך חייב שלא יהיה בו עופרת. בדרך כלל זה מצויין על הקופסא. צריך לשייף קודם את המיטה קצת, כדי להחליק אותה מצבע מתקלף וליכלוך. אם יש עליה לקה צריך למרוח עליה חומר מקשר. יש צבע מקשר של יעקובי שנקרא סופר יסוד, הוא בגוון לבן. 2 שכבות שלו, אפשר לדלל אותו קצת בטרמפנטין כדי שיהיה יותר נח לעבוד איתו. ייבוש מלא בין שכבה לשכבה וצריך במקום מאוורר היטב. אחרי כן את הצבע שבחרת, 2-3 שכבות. לגבי קישוט המיטה, אפשר לצייר עליה אחר כך, להדביק דברים (תלוי בגיל הילד),וכו'... לגבי חישוב מחירים לא יכולה לעזור לך. בדרך כלל זה מגיע כגליל שיש בו אורך מסויים של בורדר.

שתח שאלות :בורדרים וצבע?

שלום רב, לגבי צבע למיטות יש לשייף את הצבע הישן קודם בעזרת נייר זכוכית גס או בעזרת משייפת לצבוע בצבע על בסיס מים ולבסוף לכה על בסיס מים . קיים עכשיו מבצע על מיטות ברשת שילב לדעתי כדי לבדוק את הנושא.

kook90

New member
בורדרים

בורדרים הם סטריפ של טפט מעוצב כך שאפשר להדביק פס מעוצב לאורך כל החדר.

למעלה