איך משתמשים ב ftp

shugi2

New member
איך משתמשים ב ftp

מישהו יכל להסביר לי פעם אחת ולתמיד איך משתמשים ב ftp אין לי אתר באינטרנט אני רק רוצה להוריד קבצים ואני לא מבין למה כולם אומרים שהכי טוב להוריד עם FTP יש לי FLASH FTP ו WSFTP וכל מני ולא הבנתי כלום תודה

nando

New member
שוגי היקר... !

1. התשובות כאן נתנות באופן וולונטארי, אף אחד לא עובד אצל אף אחד. אם יודעים וגם רוצים, יענו לך. 2.ולעניין עצמו, כדי להוריד מאתרי ftp לא נחוצה לך שום תכנה מיוחדת כל עוד יש לך Internet Explorer מגרסאות מתקדמות (רוצה לומר לא פחות מ 5.0). בשורת הכתובת איפה שבדרך כלל תכתוב http:// וכו' וכו' לצורך כניסה לאתר,כתוב את כתובת שרת ה FTP. כולל נקודתיים (הסימן הבא שבתוך הגרשיים ":") מספר שמציין מספר Port. חייבים את הכל אחרת לא תגיע לאן שצריך באותו שרת. שם תוכל לראות את התקיות והקבצים הנחוצים לך ואף להורידם במידה שיש לך הרשאה לעניין. 2. אם מאד בא לך, אזי באמת יש תוכנות שמנהלות עבודה מול שרתי FTP וכאשר הן מותקנות ואת/ה לוחצ/ת על קשור שמוביל לאתר FTP אזי התוכנה משתלטת על הפעולה ומנהלת את תהליך ההורדה. אבל כאמור זה לא ממש חובה.

kingkung2002

New member
לשיטוט

והורדה נוחה יותר מומלץ להתקין תוכנה של FTP כמו FLASHFXP שדרכה הכניסה קלה יותר ...

למעלה