איך מפרקים את הרדיו-דיסק?

צח משה

New member
איך מפרקים את הרדיו-דיסק?

היי, מדובר על mazda 323 (שנת 94' אם יש הבדלים בין השנים), אני רוצה לפרק את הרדיו דיסק שמותקן שם כדי לחבר חוט נוסף ליציאה של האנטנה. (יש לי mp3player עם משדר FM ואם הוא נוגע ישירות באנטנה אני מקבל למעשה איכות שידור מושלמת, בלי הרעשים הקטנים). פירקתי את הפלסטיק שמסביב לרדיו, אבל זאת לא הבעייה, אני מפחד לשלוף חזק מדי את הרדיו עצמו כדי שלא אשבור שם משהו. זה נראה כאילו יש איזה טריק קטן שצריך לעשות כדי להוציא אותו בקלות. מה גם שבזמן ההתקנה, המתקין לא השתמש (עד כמה שראיתי) בכלים מיוחדים או פירק פאנלים שלמים כדי לגשת מאחורה. מישהו יכול לעזור ? תודה, צח

כן ישנם זו מפתחות שאתה מכניס בצידי

הרדיו דיסק ורק אז אתה יכול לשלוף אותו החוצה . שאלה לי אליך אתה מרוצה מהחיבור של הנגן דרך הרדיו שמעתי כי ישנם הפרעות ברקע כמו שרשמת האם זה סביר או מוגזם .

צח משה

New member
איפה משיגים מפתחות כאלו ?

זה משהו שאפשר לקנות בכל מקום ? אם כן, אני אנסה להשיג ולפרק בעצמי, חבל לי לשלם על כל שטות... לגבי החיבור - ניסיתי הרבה קומבינציות, בסופו של דבר, יש הפרעות קטנות אם אתה משדר לתדר "מורעש" (כמו שקורה כשיוצאים מהטווח של תחנת הרדיו). על תדר של תחנה נורמלית פשוט אי אפשר לשדר (שומעים רק את התחנה) ואם אתה מוצא תדר שקט, האיכות מצויינת (לפחות בהשוואה לשידור רדיו רגיל). אני הצלחתי בסופו של דבר למצוא תדר אחד שדי נקי לאורך כל הנסיעה שלי (ראשון-גלילות) אבל גם בו יש לפעמים טיפה הפרעות ואותי זה די מעצבן... מה שחשבתי לעשות זה לגעת עם חוט בחיבור של האנטנה מאחורי הרדיו ולהוציא plug נקבה של אוזניות אל מחוץ לרדיו, ככה אני אוכל לחבר את הנגן ישירות לחוט הזה ובעצם להשיג משהו דומה ל line-in. אבל זה מצריך לפרק את הרדיו קודם...

למעלה