איך ממשיכים הלאה?

emotion21

New member
איך ממשיכים הלאה?

אחרי שלושה ימים של הדחקה, היום סוף סוף אני מתחילה לעכל שזה נגמר. שנתיים ביחד, בהן הוא הפך למרכז חיי, פשוט תמו. הוא טוען שפגעתי בו והוא לא מסוגל לסלוח לי, לא כרגע לפחות. הוא רוצה הפסקה, אבל אני פשוט לא מאמינה בהפסקות, אני חושבת שהפסקה זו רק דרך לרכך את הפרידה שתגיע אחריה. אני לא רוצה לחכות כל הזמן הזה ולפתח צפיות שהוא כן יסלח ובסופו של דבר הוא יגיד לי שהוא פשוט לא מסוגל לסלוח לי. אני בטח ובטח לא מסוגלת להשאר "ידידה שלו" אחרי כל זה, למרות שלו זה נורא חשוב. ואני פשוט נגד ידידות. אני יודעת שזאת פשוט לא תהיה ידידות מבחנתי, אני אמשיך לאהוב אותו ואצפה שהוא ירגיש כך כלפיי וכל הזמן אחכה שהוא יבקש שנחזור..שבעצם זה בטח לא יקרה.. הוא היה מעבר לאהבה גדולה, הוא היה החבר הכי טוב שלי, ידעתי שאני יכולה לספר לו הכל וכך גם הוא לי. הוא הפך לחבר כ"כ טוב עד שכמעט וכבר אין לי קשר עם כל החברות שהיו לי לפני. ועכשיו אני בעצם לבד, ולא רק מבחינה זוגית. והלבד הזה כ"כ גדול כך שבעוד כמה ימים יש לי יומולדת ובאמת שאין לי עם מי להיות ביום הזה, אני פשוט אשכב במיטה ואבכה ככל הנראה. אני פשוט לא יודעת איך אני אצליח להתגבר ולהמשיך הלאה. ואני לא יודעת גם כמה זמן זה יקח... אני מרגישה שנקודת האור האחרונה בחיי אבדה לי...

Paranoid Eyes

New member
שאלה

מה עשית שפגע בו? ודבר נוסף: לא משנה איזה עצות יתנו לך.. רק הזמן מרפא. תעשי דברים שאת אוהבת שיעסיקו אותך.

yuli c

New member
דבר ראשון...

תראי אני לא יודעת מה היה בינכם ולמה הוא כ"כ פגוע בכל מקרה אני גם חושבת שפסקי זמן כאלה שנכפים על הצד השני המחכה ל"גזר הדין" הם דבר בעייתי ומאוד לא בריא ועם כל הצער שבדבר אני חושבת שטוב שלא נכנסת לסיטואציה של לשבת ולחכות לו... גם בעניין של קשרי ידידות, אני לא חושבת שידידות היא אמורה להיות איזה פרס ניחומים או פשרה בין זוגיות לבין לא להיות בקשר בכלל. אני חושבת שידידות אמורה להיות קשר שעומד בפני עצמו וכמו שאני תמיד אומרת קשר ידידות בריא לא יכול להתקיים כששני הצדדים לא מסונכרנים מבחינת, הרגשות, רצונות, ציפיות מהקשר כמו במקרה שלכם שגם פה אני חושבת שטוב שלא נכנסת לקשר ידידות שכזה בשלב הזה. אז תראי, ברור לי שאחרי קשר של שנתיים נוצר איזשהו חלל וזה טבעי ונורמלי לחלוטין. מה שנראה לי בעייתי פה זה ששמת את כל הביצים בסל אחד קשר קרוב עם החבר הוא לא תחליף לחיי חברה ולחיים ותחומי עניין מעבר לכך. אחת הבעיות שאני רואה פה לא פעם זה שאנשים מצמצמים ומנתקים קשרים חברתיים כשהם נמצאים בזוגיות. אני חושבת שחשוב שתבני לך חיים חברתיים ותחומי עניין מעבר לבחור. אז נכון זה לא מהיום למחר ימלא אצלך את החלל שנותר אבל זה לאט לאט יכניס את הדברים לפרופורציה.

למעלה