איך מכינים עוף בציפוי פריך?

יולי 154

New member
איך מכינים עוף בציפוי פריך? ../images/Emo53.gif

איך מכינים עוף עם ציפוי, כמו קנטקי פרייד צ'יקן? מבשלים את זה בתנור? או בטיגון? אם יש מתכון, אשמח לקבל תודה

עוף עם ציפוי- שייק אנד בייק

בבקשה רשמימתכון חלקי עוף שטופים תיבול: בשקית שימי 6 כפות פרורי לחם 1/4 כפית פפריקה מתוקה מלח פלפל 2 שיני שום כתוש ערבבי היטב הכניסי בכל עפם 2 חלקי עוף לשקית סגרי אותה ונערי את העופות כך עד שתסיימי את כולם הכניסי לתנור חום בינוני עד הזהבה מומלץ בהחלט.

פוקסי99

New member
דנה ו koki

היום המצלמות הדיגיטליות יחסית זולות ניתן לרכוש מצלמה טובה בכ500 שקל כאשר תרצו אני איעץ לכם מה לקנות פוקסי ראו כמה אני נהנה מהמצלמה שלי

איך 500 ש"ח..?../images/Emo4.gif

אני רוצה מצלמה שיש בה אפשרות לעשות תקריב שיראו את החורים שבפרוסת לחם ממרחק של 1 ס"מ...וכיוצ' שלא מוגבלת בתאורה..וכמובן מספיק טובה גם למרחק. אשמח לקבל מידע... תודה דונה

אתה לא חייב להתעלל בי!! ):

יש לי מצלמה מקצועית אך לא דיגיטלית ... כרגע בסדר עדיפויות שלי לצערי יש דברים אחרים חשובים יותר מהמצלמה מקוה אני שמי שקורא את מתכוניי השונים מבין ונמצא בענינים ויודע לזהותמתכון טוב למרות ששששששש - אין טוב ממראה עינים עמכם הסליחה

zvizo

New member
הייתי מוסיף או פנקו

שהם פירורי לחם יפניים בתוספת של קורנפלקס ללא סוכר...:) או אפילו ביסלי גריל גרוס גס:) אפילו האוז השרוף או שאם יש אורז לבן שכבר אף אחד לא רוצה לאכול מטגנים קצת וטוחנים גס:) כש אני מכין סושי אם קורה שבתחתית יש אורז קצת שרוף אני מכין נגסונים שאני מטגן בשמן עמוק (בוטנים או קנולה) מתבל קצת:) יאמי יאמי

למעלה