איך מחברים שני מחשבים....

• פותח הנושא lsls
  • פורסם בתאריך

lsls

New member
איך מחברים שני מחשבים....

שני מחשבים ביחד כדי להעביר תוכנות אחד לשני? תודה מראש

B0ND_JAME5_B0ND

New member
חיבור כבל ישיר

יש כל מיני אפשרויות עקרונית התוכנה נקראת: בכל גרסאת ווינדוס: חיבור כבל ישיר. מה שאתה עושה זה מאוד פשוט- קונה כבל, או כזה שמתחבר ליציאה של המדפסת שנקראת: LPT או כזאת שמתחברת ליציאה של העכבר הישנות שנקראת: COM. בכל אופן עדיף שבשני הצדדים יהיה אותו דבר למרות שזה לא קריטי. דבר חשוב: אם זה כבל LPT הוא צריך להיות - זכר זכר (כלומר שבשני הצדדים של הכבל יהיה פינים) אם זה כבל COM אז זה צריך להיות נקבה נקבה (כלומר משני הצדדים צריך להיות חורים) אחרי שיש לך את הכבל הגיע זמן התוכנה- מהשאתה עושה מדליק את שני המחשבים מחבר את הכבל ביניהם במקומות המתאימים ואז מפעיל את התוכנה. אם היא לא מותקנת אתה צריך להתקין אותה מלוח הבקרה: הוספה/הסרה מתוך חוצץ התקנת ווינדוס בסוך סעיף תקשורת. (יש צורך בדיסק ווינדוס בעת ההתקנה). לאחר מכן יש צורך לקבוע איזה מחשב הוא האורח ואיזה המארח. עדיף לקבוע את המארח קודם, להגיד לו שהוא מקבל נתונים דרך ה- COM או ה- LPT המתאימים שלהם חיברת את הכבל ואז הוא מחכה להתחברות של מחשב. אז אתה קובע את המחשב האורח- אותו דב מגדיר את הדרך בו בוא ייצור קשר אם זה COM או LPT תלוי באיך שחיברת את הכבל. אז המחשב יתחבר למחשב המארח - יכול להיות שתצטרך להקליד את שם המחשב המארח שלך. עדיף לא להשתמש בסיסמאות בכלל בקטע הזה. השלב האחרון לכל הייגע הזה הוא ההעברת הקבצים עצמם - כדי לעשות זאת אתה חייב להגיד שיתוף למה שאתה רוצה להעביר- ע``י קליק ימני על אותו קובץ/כונן/תקייה/מדפסת ואז על המילה שיתוף. שוב אני לר מליץ בשימוש של סיסמאות בקטע הזה. לאחר הגדרת השיתוף תוכל לראות את הדברים המשותפים תחת שכנים ברשת: הרשת כולה: שם המחשב, ואז תוכל למשוך מידע ממנו. אם יש לך רשת ביתית הענין היה הרבה יותר קל ומהיר, רב הסיכויים שאין לך לכן לא היית שואל שאלה זו. עוד דבר שיש לציין - העברת הקבצים בין מחשב למחשב בשיטת הכבל הישיר הינה איטית! אל תתרגש מזה! עוד דבר יש אולי אפשרות להעביר דברים גם דרך שימוש ה- USB, אבל אני לא ממש בטוח. זה תלוי באיזה ווינדוס יש לך ואיזה מחשב יש לך. אם ענין זה אפשרי אז קצב ההעברה יהיה מהיר יותר המון המון המון בהצלחה: על כל בעיה חדר תמיכה טכנית בתפוז צאט פתוח לרשותך 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע ביי

סמיי

New member
תשובה

אתה צריך להשיג כבל שנקרא LPT אם אני לא טועה, אשר זהה לכבל של מדפסת הישן. רק שצריך ששני הצדדים יהיו כמו הכניסה של המדפסת. לאחר שחיברת את שני המחשבים אתה יכול להשתמש בווינדוס קומנדר ולהעביר בצורה פשוטה מאוד. יש גם דרך כבל של USB אבל אני לא מתמצא בו, למרות שנראה לי שזה אותו הדבר רק יותר מהיר. בברכה סמי

duke4you

New member
תנצל את ההזדמנות ו...

תקנה 2 כרטיסי רשת 10\100 (80 ש``ח כ``א), כבל rj45 מוצלב. התקן את הכרטיסי רשת, חבר את הכבל המוצלב, הוסף את הפרוטוקול netbuei של מיקרוסופט ואת השירות file and printer sharing for microsoft network. ואז תוכל להעביר קבצים במהירות של עד 10 מגה בייט בשניה, במקום האפשרות של חיבור כבל ישיר המעביר ברבע מגה לשניה וזה הבדל אדיר. לשיקולך.

duke4you

New member
משהו מוזר פה

בתשובה הקודמת שלי רשמתי כרטיסי רשת 10 100 ומשם מה רשום שם 10 עם שטרודל. מוזר לא?

duke4you

New member
BOND JAME5 BOND!!

אם תנסה לשרשר הודעה אחרי ההודעה שלי המתחילה ב``תנצל את ההזדמנו``, אז תראה שאני צודק כי שם מופיעה ההודעה המקורית. נסה ותווכח.

B0ND_JAME5_B0ND

New member
אני מאמין לך!!! זה היה בצחוק!!

ראיתי... את הבעיה... אי לי פתרון - באג במערכת...

למעלה