איך מורידים את אחוזי השומן בדרך לקוביות?

assafyv

New member
איך מורידים את אחוזי השומן בדרך לקוביות?

הי, אני בן 28, 176 ומתאמן בין פעם לפעמיים בשבוע בחדר כושר אימון שכולל חצי שעה ריצה ועוד שעה וחצי מכשירים. במדידה של אחוזי שומן ( על מכשיר משקל יחף - מודד לפי מוליכות שומן) יש לי 19.1% שומן ו-15 ק"ג של שומן כאשר הטווח המומלץ על פי המכשיר הוא 8-20 אחוז ובין 5.5 ל-15.9 אחוזי שומן. המטרה הידועה כמובן היא ריבועים בבטן והבעיה היא שהשומן הזה מתרכז אצלי בעיקר במותניים ובבטן. לשם כך אני צריך להוריד את השומן הזה. איזה תזונה( אם אפשר דוגמא) וסוג אימון אני צריך לסגל לעצמי ע"מ להגיע למטרה - שריפת שומנים? כמובן שמעבר להודעות בפורום אפנה לתזונאית קלינית אבל חשוב לעשות שיעורי בית... תודה

oridoron77

New member
ענית לעצמך

מה שאני יכול להוסיף לך מבחינת הידע זה ש: 1. המשקל שנבדקת ברוב האחוזים לא נתן לך מספר משמעותי שראוי להתייחס אליו. רוב התזונאים משתמשים בקליפר (מעין צבט) שגם היא סוטה בכמה אחוזים, אבל זה לא משנה כ"כ מבחינת בניית התפריט. 2. תזוה מותאמת בצורה אישית להוצאה הקלורית האינדבודאלית של כל אחד מאיתנו. בנוסף ישנם עוד פרמטרים המשפיעים על הרכבה הקלורי של התזונה, ולכן לנסות לייצר איזשהי תפריט לדוגמא, לא ידגים כאן שום דבר. בהצלחה, אתה על הדרך הנכונה. אורי

למעלה