איך מגיעים לאפקט דומה?

mluggy

New member
איך מגיעים לאפקט דומה?

קיבלתי תמונות לסריקה. חלקן שחור לבן מיוחד, כפי שמוצג, וחלקן צבעוניות מלאות. הייתי שמח לדעת איך ניתן בפוטושופ 6 להגיע לאפקט דומה? של הפיכת תמונות צבעוניות לשחור/לבן מיוחד כזה.. תודה!

flashdani21

New member
תנסה

לשנות את הרויה של הצבעים או להוריד פילטרים של EyeCandy יש להם סידרה של פילטרים שעושה בדיוק את זה...

tamary100

New member
ככה:

הי, קודם כל צור לעצמך עותק מהתמונה המקורית - לצקרה ש... אח"כ 1. לך לתפריט image - adjust - mode - ושנה את התמונה ל- grayscale 2. פתח שוב את אותו התפריט והפעם שנה את הMODE ל - cmyk (אם היא מיועדת בסופו של דבר להדפסה), או ל - RGB (אם היא מיודת לאינטרנט). כרגע ברשותך תמונה שחור לבן שניתן להוסיף לה צבע. 3. לך שוב לתפריט IMAGE - ADJUST - COLOR BLANCE - ושנה את הגוון לפי טעמך. בהצלחה.

uri_a

New member
ספיה

(זה שם האפקט) ויש המון דרכים להגיע אליו... ויש את הדרך ה"אמיתית" הנה: 1. הפוך את התמונה לתמונת גווני אפור image-->mode-->grayscale 2. הפוך את התמונה למצב duotone ע"י image-->mode-->duotone, כאן יפתח חלון לאופציות, יש לבחור צבע ראשון שחור, ושני סוג של כתום (ראה דוגמא מצ"ב). בעקרון זהו, התמונה הפכה לתמונת ספיה... אם התמונה לא מיועדת להפקה בבית דפוס, אני הייתי מחזיר את התמונה עכשיו לRGB

yossi_maoz

New member
ואם אתה מסתבך

אפשר להשתמש ב-ACTION קיים: פשוט ודא שפלטת ה-ACTIONS פתוחה בחר ב-SEPIA TONING ולחץ על לחצן ה-PLAY.

למעלה