איך מגדירים מדפסת לרשת ביתית?

מרביק1

New member
התיאשתי ../images/Emo5.gif

המחשב הדביל (זה עם ה- 98) כל הזמן רוצה סי די של win98 מצאתי שם את המחדפסת, הגדרתי אותה עם הדרייבר שלה, הדרייבר כל הזמן בכונן. ניסיתי מכל הכיוונים ובסוף הוא כל הזמן חוזר לחלון בו אני צריכה לבחור סוג מדפסת מתוך רשימה וכשבוחרים לו את ה סידי הוא כותב שהקבצים לא הועתקו. התיאשתי מזה. תודה רבה לכולם ובמיוחד ל bobx אולי מחר אני אנסה שוב

bobx

New member
אל תתייאשי.. ../images/Emo9.gif

מחר נלך ישירות לתוך הדיסק ונתקין את הדרייבר משם..
בינתיים לילה טוף..

מרביק1

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif אתמול התקנתי בסוף

את הדרייבר במחשב השני אבל זה לא עזר. כשקיבלתי את המדפסת היה כתוב עליה להתקין את הדרייבר לפני חיבור כבל ה USB. במהלך ההתקנה היה שלב שבו היייתי צריכה לחבר את הכבל ואז המדפסת זוהתה והתהליך המשיך. במחשב השני כשזה ביקש את הכבל סמנתי לו להמשיך להתקין ללא החיבור. ההתקנה הסתיימה בהצלחה אבל למרות זאת לא הצלחתי להגדיר את המדפסת. כשאני נכנסת לרשת מהמחשב השני אני רואה את המדפסת וכשאני בוחרת אותה ומבקשת להגדיר הוא מתחיל בסדר, אני מסמנת שזו מדפסת רשת ואז הוא מבקש הגדרה שלה מתוך רשימה או דיסק. אני לוחצת דיסק (הוא כמובן הולך אוטומטית לפלופי ועושה רעש של טרקטור שצריך מוסך) אבל גם כשאני בוחרת את הסי די הוא לא מוצא מה שהוא רוצה. האם זה כל כך מסובך שאני צריכה טכנאי בשביל זה????

bobx

New member
את יכולה לנסות להתקין ישירות מתוך

הדיסק? אם כן - אני רוצה שתלכי מתוך הדיסק ותחפשי את הנתיב בו נמצא הדרייבר למע' ההפעלה של 98.. (התיקיות כתובות בצורה לוגית - את לא תפספסי) כאשר תמצאי את התיקיה של 98 - תעתיקי אותה ותלכי לכונן C. הדביקי את התיקייה לכונן C וכשהוא יבצע חיפוש לדרייבר - תפני אותו לתקיה הזאת...

מרביק1

New member
ניסיתי ללא הצלחה

בהנחה שמצאתי את התיקיה הנכונה יש בה רק דבקים משונים שלא עוזרים לי להתקדם. הנה צילון של הפרוט.

bobx

New member
זה כן עוזר לך...

זה הדרייבר... פשוט תעתיקי את תקיית WIN98 לכונן C, כשהוא יבקש את הדרייבר - תפני אותו לנתיב ב-C

מרביק1

New member
עשיתי את זה אבל אחרי שהפנתי אותו

לתיקיה הזו הוא כותב שהוא לא מוצא את הרכיבים שהוא צריך. חשבתי שאולי הקבצים מכווצים וניסיתי לפתוח עם winzip וגם עם winrar אבל זה כנראה לא זה.

bobx

New member
../images/Emo6.gif תצחק תצחק../images/Emo70.gif החיים יותר טובים

כשצוחקים..
בכל אופן - אני התכוונתי בהומור כמובן

kingkung2002

New member
מה הקשר למדפסת רשת?

סך הכל צריך לשתף את המדפסת במחשב אחד ולהגדיר מדפסת חדשה -במחשב השני . כל עוד המחשבים מזהים אחד את השני.

weinnir

New member
אוקי אוקי, רק עכשיו קראתי את השירשו

ר הזה - והבנתי את טעותי, אני חשבתי שמדובר במדפסת שמחוברת לראוטר ולא למחשב.
מה לעשות, זו בעיה ידועה אצלי - לא קורא את ההודעות עד הסוף...

bobx

New member
נכווון../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo6.gif

bobx

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

קרעת אותי אייל!!!

למעלה