איך לגלות אם אשתי בוגדת בי?

ל י א ן69

New member
whats love got to do with it??

אין שום קשר לאהבה. היא אוהבת אבל הוא לא מספק אותה. כסף לא חסר לה, אבל הוא משקיע כל היום בעבודה ולא בה. ולא חסר עוד דוגמאות

בואו נעשה סדר בבלגן...

כשמישהו מחפש סקס מחוץ לבית, בוודאי שחסר לו משהו בבית. או קיי? סגרנו? סגרנו. זה יכול להיות שחסרה לו\לה אהבה, תשומת לב. יכול להיות שחסר סקס טוב. יכול להיות שבת\בן הזוג שמרנית בענייני סקס. יכול להיות שהיה מדהים כשהכרנו, אבל עם השנים, וילדים... הקשר הפך שגרתי. יש אהבה, אבל גם הסקס נהיה שבלוני... לשכב עם אותו אחד כל החיים?? ברור שמחפשים בחוץ כי חסר משהו בבית. עכשיו תשאלו זוגות נשואים ותיקים ולא טריים - יש מישהו שלא חסר לו משהו?? ברור, כי אנחנו בני אדם מלאי רגשות, תשוקות, אוהבים הפתעות, חידושים, ריגושים, סערות... וקשר קבוע ושגרתי לא יכול לספק את כל אלו. לזאת התכוונתי. התכוונתי שלא צריכות להיות בעיות יוצאות דופן בקשר כדי לחפש בחוץ. לא צריך להיות נתק מוחלט, או משבר טרמינלי ביחסים, או חוסר התאמה קיצוני... מספיק החוסרים המקובלים והרגילים שיש אותם לכל זוג. קאפיש????

s e l e n e

New member
לא

להעליב את אהבת נפשך בצורה כה קיצונית עד שסביר להניח שתעזוב אותך, רק כי הסקס נהיה שבלוני? אתה בכלל קולט איזו מכה זו לבן הזוג הנבגד? היי, טריינספוטר, איפה אתה כשצריכים אותך?

סלין...

סלין... יש לי הרגשה שאת עושה הכל כדי לא לתקשר איתי... במקום לחפש מילה בהודעה שלי ולתקוף דרכה, תנסי להבין את המסר באופן כללי, אפילו אם הוא נכתב בחצי דקה ולא מנוסח בשלמות. להעליב את אשתי? זה שאשתי לא מושלמת ולא נבראה לספק את כל צרכי בעולם הזה, זה עלבון?? קיבלת מכת שמש, אה? חם... חם.... וחוץ מזה, למה את לא קוראת בין השורות? את זוכרת בכיתה גימל שהבנים משכו לכן בצמות? זה היה כי הם היו מאוהבים בכן, אבל זו הדרך היחידה שפרימיטיביים כמוהם ידעו למשוך תשומת לב. אותו דבר אני... אני מאוהב בך בסתר, וזו הדרך היחידה שבה נחות כמוני מצליח למשוך תשומת לב. רק מהערצה ואהבה... ברזל

s e l e n e

New member
למה אתה צוחק עלי ליד כולם? ../images/Emo7.gif

הרי אתה זה שאמרת לי שאין סיכוי שתתחיל איתי, מנית את כל הסיבות שאני לא בשבילך, שאין לי סיכוי... בכיתי, התגברתי, ועכשיו זה? לא יפה...ממש לא יפה...ועוד בגילך

סליחה סלין

מה קורה לך?? לא מגלים סודות מהמסרים הפרטיים בפומבי. אני חושש שאני אתלונן עלייך... או שאמשוך לך בצמה. ברזל

למעלה