איך יוצרים חשבון נוסף בituns למכשיר נוסף?

• פותח הנושא ty30
  • פורסם בתאריך

ty30

New member
איך יוצרים חשבון נוסף בituns למכשיר נוסף?

קנינו לביתי מכשיר אייפון ואני רוצה לחבר לה חשבון נוסף - יש לנו חשבון באייטונס למכשיר אייפוד.
הסבירו לי שאם אני אחבר את המכשיר למחשב כל התוכן שיש באייפוד יעלה לי אוטומטית באייפון - ואני לא רוצה - כלומר הבת שלי לא רוצה, מן הסתם היא רוצה תוכן אחר לגמרי (משחקים שירים וכו') ושרצוי שאני אחבר (פעם ראשונה) את האייפון למחשב אחר. אין לי מחשב נוסף.

האם אפשר להתחבר מהמכשיר עצמו באמצעות מייל אחר? ואם כן איך עושים את זה?

noa_f

New member
אין שום בעיה להתחבר עם אותו החשבון

למעשה, יש בזה יתרון, כי אז אפשר להעביר תכנים קנויים (אפליקציות, מוסיקה, סרטים) לכל המכשירים, בלי לקנות שוב.

אם תחבר את המכשיר החדש, תישאל אם אתה רוצה לחבר אותו כמכשיר חדש או להעלות אותו כזהה לישן. פשוט תבחר במכשיר חדש, אפילו שזה עם אותו החשבון.
ואז תוכל להגדיר לו סנכרון משל עצמו, עם התכנים שהילדה רוצה על האייפון.

יש סייג אחד למה שכתבתי למעלה, והוא קשור לתכנים אישיים לגמרי: כמו אנשי קשר, יומנים וכו'. אבל את הללו אפשר להגדיר "על" חשבון אפל איידי חדש (שונה לכל מכשיר).
עם זאת, כיוון שהמכשיר הקודם שלכם הוא אייפוד והחדש אייפון, האם בכלל יש במכשיר הקודם תכנים "אישיים" כאלה? או רק מוסיקה ואפליקציות?

ty30

New member
באייפוד אין תכנים איישים

יש רק תכנים כמו מוסיקה, תמונות ואפליקציות.

אז מה שאני מבינה מתשובתך שאני יכולה להתחבר מהמחשב הקיים רק ליצור חשבון של מכשיר חדש.
אם כך - איך מגדירים סנכרון משל עצמו?
ואיך מגדירים חשבון אפל איידי חדש ?

ואחרי שאני אתחבר ובאייפון כן יהיו תכנים אישיים כמו אנשי קשר,יומן - האם זה יעלה אוטומטית באייפוד?
ואיך מפרידים בתוכן המוסיקה בין שני מכשירים (נתקלתי בקושי בזה בעבר עם שני מכשירי אייפוד).

סליחה על השאלות "קש" שלי אני פשוט ממש לא מבינה בתחום הזה כלום...

talflanzman

New member
שום דבר לא יעלה מהאייפון לאייפוד

חוץ מרשימת השירים שהיא משותפת
איך שתחבר למחשבר תוכל לסמן מה לסנכרן ספציפית למכשיר החדש
שירים-סרטים-ספרים ועוד
יש לי אייטיונס אחד עם 6 מכשירים שונים: אייפוני-אייפוד-אייפד

למעלה