איך יודעים אם פוגשים ישות או אדם?

Rebecca_y

New member
איך יודעים אם פוגשים ישות או אדם?

פעם אחת יצאתי לטיול בשביל שלא הכרתי, ואמרתי לעצמי שבסוף הדרך אני אמצא משהו שיכוון אותי בחיים. בסוף השביל פגשתי אדם בעל חזות דרום אמריקאית. התחלנו לדבר על כל מני נושאים. הנושאים שהוא העלה היו נושאים לא שגרתיים שמאוד עיניינו אותי. בהמשך השיחה דיברנו על שליטה בחלומות ועל מסעות אסטרלים. כשסיפרתי על כך לידיד שלי, הוא אמר לי שהשיטות שהאדם אמר לי מופיעות בספרים של קרלוס קסטנדה. זה סתם צירוף מקרים שקסטנדה קיבל חלק מהידע שלו מפי אינדיאנים? האם גם לכם היו פגישות משונות כאלה?

Jerald_Admonds

New member
כן היו לי כמה כאלו..

ווי אחותי על פי ההודעה שלך בסיפורי עוצמה וההודעה הזאת, רואים כמה את מחוברת לעצמך והולכת בעקבות הרצון האמיתי של הנשמה שלך.. תמיד מדהים לפגוש עוד אדם כזה! בהצלחה עם הכל ושיהיה לך רק כל טוב..... באהבה שי.

Rebecca_y

New member
אחי!

למרות שמכיתה ג´ אני קוראת ספרים על מיסטיקה, אני צריכה עוד לשפר כל כך הרבה. אני יודעת שאני חייבת להשתנות ולהשתפר, אבל לפעמים אני מרגישה כל כך אבודה. משהו באנרגיות שלי לא מאוזן. יש קטעים שבהם אני מרגישה שאני לא יכולה להכיל את כל העוצמות של הרגש שלי, ולפעמים אני מרגישה ממש מרוקנת. טוב, אני לא אתחיל לבכות כאן. בטח במשך הזמן הנושא יעלה הפורום, ואז נפתח אותו רבקה

Jerald_Admonds

New member
כולנו צריכים להשתפר..

ולשאוף לשרוף את כל הליכלוך והסיגים מהנשמה שלנו. יהיה לך קל לשלוט ברגשות שלך אם פשוט תתייחסי אליהם כתור אנרגיה שהגוף שלך שואב בעצם, מהסביבה. וברגע שאת מודעת לכך את יכולה לשלוט בזה. ואם את מרוקנת, את גם יכולה לטעון את עצמך בצורה מודעת.. וואו כיתה ג´.. חבל שאני התחלתי כל כך מאוחר! נו מילא אין לי חרטות על העבר אני שמח ממה שייצא ממני. גם אם זה לא הרבה.. אני מקווה שתמצאי את מה שמאזן אותך! אולי אם תבקשי למצוא את זה זה יבוא אליך יותר מהר... באהבה. אחיך:) שי.

שי ורבקה החמודים...

רק עכשיו ראיתי את זה... ומחקתי את 3 ההודעות הבעייתיות... אנחנו חייבים להפנים: לא חושפים אחד על השני פרטים בלי לבקש רשות... זה נכון לכל פורום - ובפרט לפורום "דרך הלוחמים"... אני מקווה שזה בסדר ושאתם לא כועסים (עלי, על השני/ה או על עצמכם). שי / רבקה / כל מי שקורא את ההודעה - אם בטעות אנחנו חושפים או נחשפים, פוגעים או נפגעים, אנחנו תמיד יכולים לבקש ממנהל הפורום (זה אני
) למחוק את ההודעה!!! מקווה שעזרתי - ולא הצקתי או הפרעתי או עצבנתי... ואם כן אז סליחה + תגידו לי, שלא אפריע לכם להבא!!! שלכם באהבה, בן

נ.ב. ../images/Emo6.gif

ההודעה השלישית, זו שבה שי הגיב וביקש סליחה, היתה נורא מצחיקה
, כי בתמימות ובלי לשים לב הוא ביקש סליחה בשיא הכנות והכוונה - ותוך כדי כך שוב חשף פרטים אחרים שרבקה בטוח חטפה מהם שוק
... איזה בידור (סליחה...) אני דמיינתי את זה ככה: הודעה מספר 1: שי מתלהב
הודעה מספר 2: רבקה שמחה, אבל גם קצת מעוצבנת על החשיפה
הודעה מספר 3: שי מתנצל בשיא הכנות
והוא באמת ממש לא התכוון לפגוע אין הודעה מספר 4: רבקה כבר לא מגיבה, מתוך פחד שמא שי שוב יתנצל...
טוב, מקווה שלא העלבתי אף אחד!!!!!! אם כן, תגידו לי - ואני אתנצל... חה חה חה, לא יודע מה יש לי, מנהל הפורום ה-ש-ת-ג-ע!!! לא, אבל ברצינות, אני חייב פידבק, האם צדקתי? האם לא הייתי צריך למחוק? האם שי נעלב??? אוהב אתכם מאוד, שלכם באהבה בן, מנהל הפורום שלכם!!!

audi_TT

New member
היי שי

זה אני רותם ואני לא ממש מאמין אני בפורום איזה כיף לי נכון אז מצאתי אותך היה לי קשה כי השם שלך מופיע בהפוך אז ככה זה בחיים היא אמרה לי תראה החיים די קלים נשכור לנו חדר בדרום תל אביב ונחייה כמו גדולים ונחייה מדקה לדקה נמצא עבודה זמנית לא רצינית וגם נחתום בלשכה אז זה מה שיש לי להגיד עכשיו ביי רותם

Jerald_Admonds

New member
חח שלום לך בנאדם:)

אז אתה בפורום? אני גאה בך.. אולי תתחיל להיות פעיל כאן, זה באמת אחלה של מקום. שי.

audi_TT

New member
תראה

אני לא חושב שאני יכול להיות פעיל כמוך כי ראיתי את ההודעות והסיפורים שאתה משאיר שם וזה דיי מפחיד אז אני ינסה להיות חצי ממך כי אני לא חושב שאני יכול להיות טוב כמוך במקום הזה כי אני שולט בצאט ואת בפורום אז למרות שאני יודע אאני כובת הרבה ומהר ובכלל לא מרגיש את זה אני מפריע לחברים שלי לישון כי אני ישן אצל חבר שלי שהוא בעצם הבן של השר מתן ווילנאי שר המדע התרבות והספורט נכון כיף לי אבל לו יותר כיף כי הוא באינטרנט 24 שעות ביממה אבל ממש כי מה אכפת לו הוא לא משלם את זה אנחנו משלמים מהמיסים אז למרות שאני רוצה לקרוע אותו מכות על זה הוא אחלה גבר ו1.87 שזה מפחיד כי הוא רק בן 14 תחשוב על זה אז מה אני כובת את כל בלי להרגיש כי אתה תצטרך לקרוא את זה אז לא משנה ביי ובהצלחה לי רותם החבר של בן של שר

Jerald_Admonds

New member
וואו מרשים אחי...

ואולי אני כותב פה, אבל אנשים נוטים להתעלם מדברים ארוכים... למי יש כאב ראש לזה.. גם לי אין:) אבל אני פשוט לא יכול להפסיק לכתוב בגלל כל האהבה והעוצמה ששוררת בפורום אז גם אם לא קוראים אני שמח.. כי באופן מסויים אני חלק מכאן, למרות שאני חדש והכל. והיי תיראה אפילו מגיבים לי לאחרונה!! באהבה שי(באופוריה של אחדות פורום). ודיי לקשקש על נושאים שלא קשורים לפורום.. בשביל זה יש את הצט.

לא נכון, לא נכון, לא נכון ולא נכון! ../images/Emo6.gif

1. כולם (אני די בטוח) קוראים את כל מה שאתה כותב... (נו, טוב, כמעט כולם, ברור שלא ממש כולם, אבל אין אחד שכולם קוראים אותו); 2. אני ועוד רבים מאוד אוהבים את מה שאתה כותב, נעזרים בכך ומודים לכך על כך, גם כאשר התודה היא בלבנו, עקב עצלנותנו; 3. אהבתי את "היי תיראה אפילו מגיבים לי לאחרונה"... לא יודע למה, זה נורא הצחיק אותי... אז שלך באהבה (באופוריה של אחדות פורום!!!) בן

Jerald_Admonds

New member
חחחח:)

אחי לוקח לך שנים לענות! לאן נעלמת ליומיים? ונכון עכשיו אפילו מגיבים לי כי עברתי את תקופת ההתאקלמות לפורום.. באהבהבהבהבהבה צהובה שי.

למעלה