איך ובמה לקשט חדר שינה?

• פותח הנושא epy
  • פורסם בתאריך
איך אתם נירדמים על מצעים ציבעוניים?

אני הולכת לאחותי והיא לא מפסיקה להתעצבן עלי שאני לא יכולה לישון על מצעים אדומים...

היא טוענת שאני נודניקית ופיקי על כל דבר, ואני אומרת אני רוצה לישון ולא מסיבה!
אז בכל זאת מה שהייתי עושה במיקרה שלך זה מכינה גב מיטה שעשוי מריבועים מרופדים
או אם זה לא הסגנון הייתי שמה דלתות עץ מרוקאיות עתיקות במקום גב....
טוב נו זה יקר אני יודעת...

בכל זאת הייתי נשארת עם העץ וחושבת על איזשהו גב עץ, זול, אפילו דיקט שעליו מודבק פורניר צבוע בלכה מט יעשה את העבודה!
הגודל והצורה שזה יהיה מאחורי המיטה ייקבע לפי החדר כמובן....
ואם לא נראה לך תגידי, נחשוב על עוד דברים

קומה4

New member
אל תגזימי! לא אדום........

אבל: ורוד, צהוב, סגול, לבן עם נגיעות של אדום וירוק........................
ולא, מרוקאי זה לא הסגנון.
יש כבר גב מטיה. התמונה היא לא שלי, אני המתפרצת........

הבנתי

אבל לא שמת תמונה אז נתתי כמה דוגמאות
אם הגבת רק על אחת ולא תפרטי יותר... אין לי מה להוסיף :)
בהצלחה!

קומה4

New member
נכון. כרגע אני לא מצליחה להעלות תמונה.

השאלה מה לעשות במקום קיר צבעוני ומצעים לבנים. אלא הפוך: מצעים צבעוניים ו............. ? אם יש לך תמונה, אשמח.
ותדה רבה על הניסיונות לעזור למרות שאין תמונה.

גלמיש1

New member
מצעים צבעוניים לא מחייבים קיר לבן !

אני אוהבת מצעים בצבע (לא פרחוני או מקושקש, אלא בצבעים אחידים וב2-3 מהם שמשתלבים יחד) וזה הולך מצויין עם קיר בגוון עדין. קיר בגוון סגול לוונדר, או זהוב, או ירוק מעושן.....
נכונה הגישה שאומרת שיש להחליט על מוקד עיקרי של צבע וענין, ולא להפציץ מכל הכיוונים. קירות צבעוניים יחד עם מצעים פרחוניים ושטיח מקושקש ....זה יראה נורא. אבל אפשר להחליט הדוקא המיטה תהיה המוקד של צבע בחלל, ושאר האלמנטים יהוו רקע מתאים.

ולשאלה של epy - קישוטים לא יועילו כי החדר סובל מחוסר עיצוב מפושט. שום דבר לא מתאים לשום דבר אחר. ראש המיטה המעוגל שעון על גבי ארון/מדף אחורי ישר קווים, בגודל אחר וגוון שונה. קודם כל הייתי מסירה את המדף האחורי הזה או באם יש צורך שימושי למדף האחורי - הייתי מסירה את ראש המיטה. ביחד הם יוצרים התנגשות חזיתית.
אם משאירים את המדף האחורי, אפשר לתלות מעליו עוד מדף צר, בחומר וגוון זהה (עליו אפשר להניח תמונה גדולה במדגרת, או שורת צילומי משפחה) שיתן תחושה של משהו מתוכנן ומעוצב ולא אקראי.

את הריבוע הכחול בארון חייבים להעלים. הוא לא מתאים לכלום. ומאחר שכך, וגם כדי ליצור האחדה ותחושת מרחב בחדר - מומלץ לצבוע את הארון הגדול, והקטן, בגוון בהיר ש"יעלם" בתוך הקירות.
אם אפשרי, הייתי מקבעת מראה לדלת של הארון (איפה שיהיה מרווח מספיק לעמוד מול המראה) ומורידה את המראה שכרגע תקועה קצת בין החלונות ומוסיפה לתחושת הבלגאן הויזואלי.
וכמובן החלפת וילונות מתחייבת .
בהצלחה

גלמיש1

New member
דוגמאות לעיצוב נהדר עם מצעים בצבעים

וגם הקירות לאו דוקא לבנים.....

פיטנגו4

New member
אני ארדם בכל צבע

ובכל דוגמה. ובכל זוית, כמעט.

לי בכלל נראה שאנשים טעו בפורום... צריך פורום אחר כדי לקבל עצות על חימום האוירה בחדר השינה

פיטנגו4

New member
?!?

איזה אנטגוניזם?!? אני??? האנטגוניזם היחיד שיש לי זה לעייפות...
לא משנה איזה מצעים מכוערים תתני לי, כל עוד הם נקיים אני ארדם בשניות .

אם נדמה לך שהתכוונתי למשהו אחר (מה???) - את טועה.

פיטנגו4

New member
חוצמזה

1. לא מיס אלא כבר המון המון שנים מיסיס
. זה משפר את החמימות ועוזר להרדם...

2. הכי נאות (פוליטיקלי קורקט) זה מיז.

סליחה טעוט שלי, חשבתי שאת מתכוונת לתגובה שלי

ההודעה מתחתיי וחשבתי כך
סורי סורי סורי... באמת טימטום של רגע
כניראה מעייפות יתר

מצעים

מצעים זה בהחלט דבר שכיף להחליף ולהחליף וכדאי שיתאימו לעיצוב הכללי של החדר, מצד שני אי אפשר לצפות שכל סט מצעים בכל צבע או טקסטורה יתאים לכל חדר, תחשבי איזה סוג של אוירה את מנסה ליצור ותתאימי את העיצוב בהתאם - אם החדר מעוצב באופן סולידי / מונוטוני אפשר להוסיף מצעים צבעוניים עזים, אם החדר מעוצב באופן מעניין וצבעוני אפשר להוסיף מצעים עדינים ששוברים את הקו. זה מאוד תלוי באופי...

בהצלחה!
איתי

למעלה