איך הלכה הבגרות?!

OpticalIllusion

New member
בדיוק! ידעתי שזה הומור ...

וואי הלך לי כל כך טוב ....

GGL

New member
שיט...כתבתי את הראשון

ודוגמא, נתתי את המשפטש אומר שהעיפרון לא איבד מהאפיל שלו...

moriai

New member
היה ארוךךךךךךךךך

הנושאים שלנו דווקא היו בסדר אנסין ראשון מגעיל ברמות וס"כ היה בסדר.

GGL

New member
היה לי ממש ממש קשה...

מה זה האנסין המוזר הזה...? על עפרונות...על אוהדי עפרונות...מה זה השיט הזה בנוסף, למרות שאני ממש טובה באנגלית הגישו אותי על 85!!! סתם ככה. ביקשתי ממנה, כתבתי מכתב וכל הבולשיט, ובסוף..."היא עשתה את השיקולים שלה ולא מצאה לנכון להעלות"... אוף!

כן אנסין דפוק

גם לי היה קשה.. האנסין השלישי היה דפוקקקקק השני גם היה קשה אבל פירשתי הרבה אז הלך לי טוב הקלוז והחיבור והאנסין הראשון היו קלים השאר מה זה קשהההההה

GGL

New member
במרכז מקומי להעסיק ילדים? מה?

החיבורים היו על תוכנית רדיו ועל הצבעה בבחירות....

kleptomaniac

New member
כי יש יחידות שונות...

זה לא הומוריסיטי?????? לא!!!!!!! כי אחכ הרי היה צריך להוכיח זה עוד נקודות!!!

קל? חזרתי כ"כ מותשת!! ../images/Emo122.gif

הייתי צמודה למילון כמו לא יודע מה, בעעעע
אחת הבגרויות היותר מתישות שהיו לי.. מה הפלא שכמעט לא הספקתי וניצלתי את כל ההארכת זמן.. פשוט נוראי.. אבל לפחות סיימנו עם זה. No more English. Fainlly.

ואייי היה לי פשוטט כיףףףףף

היה שוק!! היה מצחיק!! היה לנו בוחן חמודדדדדדדדד שנתן לנו להעתיק (אבל לא רק בגלל זה הוא חמוד )!! אין לכם מושג איזה שוק היה!! רוצה עוד פעםםם חחחחחחח...!!

fresh mishmesh

New member
זאת הבגרות הכי קשה שנתקלתי בה

בזמן האחרון... ז"א- זה לא היה ממש קשה, כי אחרי הכל זה אנגלית, אבל זאת פשוט הייתה אחת הבגרויות היותר קשות שראיתי, אם לא הכי קשה... האנסין הארוך היה באמת קשה! היו בו מלא מילים שלא ידעתי... הייתי צמודה למילון

heaven is here

New member
אחחח

אנגלית אנגלית.... האנסין הראשון פשוט בעע הקלוז היה קלילי ביותר!! הנושאים לחיבור, על אף שהלך די בסדר (ידעתי איך כותבים מכתב רשמי 5 דקות לפני המבחן) הם היו די בעע גם כן
הליסנינג היה משעשע.

OpticalIllusion

New member
למה אני זוכר תשובות מהקלוז?../images/Emo12.gif

חח ואני כמו "פתי" הלכתי לפי ההוראות וקראתי היטב את הקלוז ... לפני שעונים עליו ... אבל בזמן שקראתי עניתי על 8 מתוך ה 10 .. חח ... הם עשו את זה ממש קל השנה ! 10 נקודות במתנה?

למעלה