איך הוא עשה לי את זה

איך הוא עשה לי את זה../images/Emo35.gif ../images/Emo12.gif

אוקיי אז בבקשה בלי תגובות מגעילות ומייבשות, כי באמת נפגעתי ממה שאני הולכת לספר לכם, ובאמת רע לי עם זה. אז להגיב רק אם יש לכם משהו מועיל לומר!!! אוקיי אז הייתי עם החבר (כן כבר נשברתי ושכבנו כבר לפני כמה זמן...). בקיצור, היינו שנינו מאוד-מאוד עייפים, ורצינו לעשות ערב מיוחד, והוא כל הזמן דאג להדגיש באוזניי עד כמה חשוב לו שזה יהיה ערב מיוחד ומקסים, וכמה חשוב לו שאני אהנה ובלה בלה בלה. אז יצאנו למקום נחמד והיה ממש נחמד ואכלנו ושתינו וצחקנו המון, והיה באמת כיף. אחרי זה אמרתי לו שאולי עדיף שנסיים את זה פה כי שנינו היינו סחוטים, והוא התעקש שאבוא אליו והבטיח שיהיה לי הכי כיף בעולם ושלא אירדם לרגע. הגענו. שכבנו במיטה. כולי סחוטה מעייפות. כמה נגיעות פה, כמה ליטופים שם
נדלקתי. ביקש שארד לו. אמרתי לו שאז הוא יגמור ויהיה יותר עייף, אז עדיף שיגמור תוך כדי סקס. אמר שמעדיף לגמור לפני הסקס פעם אחת. ירדתי לו. גמר. שכבנו מחובקים קצת. נרדם. אמרתי לו - משעמם לי, נו קום, נו יאללה. לא עזר כלום. בסוף אמרתי לו - שמע, אני עייפה. אמר - טוב, בואי אקח אותך הביתה. התלבשנו ויצאנו. לפני שיצאתי מהאוטו בבית אמר שמדהים לו איתי ושהוא מת עליי (נו, באמת). הלכתי. שלחתי SMS שנפגעתי נורא. אמר שאני צודקת ושהוא מצטער. לא מסוגלת לסלוח הרי זה אומר שלא אכפת לו ממני, וזה אומר שהוא אגואיסט, וזה אומר שהוא צבוע (עלק "אני רוצה שאת תהני ושיהיה לך הכי כיף בעולם"), אז למה לתת צ'אנס נוסףאוקיי אז בבקשה בלי תגובות מגעילות ומייבשות, כי באמת נפגעתי ממה שאני הולכת לספר לכם, ובאמת רע לי עם זה. אז להגיב רק אם יש לכם משהו מועיל לומר!!! אוקיי אז הייתי עם החבר (כן כבר נשברתי ושכבנו כבר לפני כמה זמן...). בקיצור, היינו שנינו מאוד-מאוד עייפים, ורצינו לעשות ערב מיוחד, והוא כל הזמן דאג להדגיש באוזניי עד כמה חשוב לו שזה יהיה ערב מיוחד ומקסים, וכמה חשוב לו שאני אהנה ובלה בלה בלה. אז יצאנו למקום נחמד והיה ממש נחמד ואכלנו ושתינו וצחקנו המון, והיה באמת כיף. אחרי זה אמרתי לו שאולי עדיף שנסיים את זה פה כי שנינו היינו סחוטים, והוא התעקש שאבוא אליו והבטיח שיהיה לי הכי כיף בעולם ושלא אירדם לרגע. הגענו. שכבנו במיטה. כולי סחוטה מעייפות. כמה נגיעות פה, כמה ליטופים שם נדלקתי. ביקש שארד לו. אמרתי לו שאז הוא יגמור ויהיה יותר עייף, אז עדיף שיגמור תוך כדי סקס. אמר שמעדיף לגמור לפני הסקס פעם אחת. ירדתי לו. גמר. שכבנו מחובקים קצת. נרדם. אמרתי לו - משעמם לי, נו קום, נו יאללה. לא עזר כלום. בסוף אמרתי לו - שמע, אני עייפה. אמר - טוב, בואי אקח אותך הביתה. התלבשנו ויצאנו. לפני שיצאתי מהאוטו בבית אמר שמדהים לו איתי ושהוא מת עליי (נו, באמת). הלכתי. שלחתי SMS שנפגעתי נורא. אמר שאני צודקת ושהוא מצטער. לא מסוגלת לסלוח הרי זה אומר שלא אכפת לו ממני, וזה אומר שהוא אגואיסט, וזה אומר שהוא צבוע (עלק "אני רוצה שאת תהני ושיהיה לך הכי כיף בעולם"), אז למה לתת צ'אנס נוסף
כל-כך נפגעתי. כל-כך הייתי בהלם. בחיים לא עשו לי דבר כזה!!! מרגישה הכי תמימה וטיפשה ומנוצלת שיש. אולי אני מגזימה, אבל זו ההרגשה שלי ב-
. מה דעתכם
תודה למי שקרא הכל!!! כל-כך נפגעתי. כל-כך הייתי בהלם. בחיים לא עשו לי דבר כזה!!! מרגישה הכי תמימה וטיפשה ומנוצלת שיש. אולי אני מגזימה, אבל זו ההרגשה שלי ב-
. מה דעתכם
תודה למי שקרא הכל!!!

אופס../images/Emo26.gif תקראו רק את זה:

בהודעה למעלה - כתבתי את אותו-דבר פעמיים! זו ההודעה המקורית: אוקיי אז בבקשה בלי תגובות מגעילות ומייבשות, כי באמת נפגעתי ממה שאני הולכת לספר לכם, ובאמת רע לי עם זה. אז להגיב רק אם יש לכם משהו מועיל לומר!!! אוקיי אז הייתי עם החבר (כן כבר נשברתי ושכבנו כבר לפני כמה זמן...). בקיצור, היינו שנינו מאוד-מאוד עייפים, ורצינו לעשות ערב מיוחד, והוא כל הזמן דאג להדגיש באוזניי עד כמה חשוב לו שזה יהיה ערב מיוחד ומקסים, וכמה חשוב לו שאני אהנה ובלה בלה בלה. אז יצאנו למקום נחמד והיה ממש נחמד ואכלנו ושתינו וצחקנו המון, והיה באמת כיף. אחרי זה אמרתי לו שאולי עדיף שנסיים את זה פה כי שנינו היינו סחוטים, והוא התעקש שאבוא אליו והבטיח שיהיה לי הכי כיף בעולם ושלא אירדם לרגע. הגענו. שכבנו במיטה. כולי סחוטה מעייפות. כמה נגיעות פה, כמה ליטופים שם
נדלקתי. ביקש שארד לו. אמרתי לו שאז הוא יגמור ויהיה יותר עייף, אז עדיף שיגמור תוך כדי סקס. אמר שמעדיף לגמור לפני הסקס פעם אחת. ירדתי לו. גמר. שכבנו מחובקים קצת. נרדם. אמרתי לו - משעמם לי, נו קום, נו יאללה. לא עזר כלום. בסוף אמרתי לו - שמע, אני עייפה. אמר - טוב, בואי אקח אותך הביתה. התלבשנו ויצאנו. לפני שיצאתי מהאוטו בבית אמר שמדהים לו איתי ושהוא מת עליי (נו, באמת). הלכתי. שלחתי SMS שנפגעתי נורא. אמר שאני צודקת ושהוא מצטער. לא מסוגלת לסלוח
הרי זה אומר שלא אכפת לו ממני, וזה אומר שהוא אגואיסט, וזה אומר שהוא צבוע (עלק "אני רוצה שאת תהני ושיהיה לך הכי כיף בעולם"), אז למה לתת צ'אנס נוסף
כל-כך נפגעתי. כל-כך הייתי בהלם. בחיים לא עשו לי דבר כזה!!! מרגישה הכי תמימה וטיפשה ומנוצלת שיש. אולי אני מגזימה, אבל זו ההרגשה שלי ב-
. מה דעתכם
תודה למי שקרא הכל!!!

Kingeh

New member
אני אשתדל...

אני לא מבין למה את מתייחסת לעובדה ששכבתם כדבר רע? אם את חושבת שזה רע ושנשברת, אז תפסיקי. אל תהיי צבועה עם עצמך. דבר שני, אוקי, הוא לא היה בסדר. אבל לדעתי את מנפחת את העניין. עשית ממנו נצלן. כאילו הוא תכנן את זה מלכתחילה ושאת נפלת למלכודת שלו. דבר אחרון, עיצה, לוקח לך יותר זמן ממנו לגמור, אז תלמדי אותו להשקיע בפור פליי. בלי פור פליי אל תתני לו פשוט. כדי שגם את תהני. דברי איתו על העניין כמובן.

נראה לי.....

שאת לוקחת את הקטע המיני עצמו כחשוב מידי ,מצד אחד את "נשברת" ושכבת איתו, מצד שני, כשירדת לו והוא לא "החזיר פיצוי" על כך, את נעלבת! הדבר הכי חשוב במערכת יחסים הוא תיקשורת מילולית! ולא מה נותנים ומה מקבלים ,בין שני אנשים שאוהבים אין מה להפסיד או להרוויח,אין חשבונות! צאי מזה! ,יפה שאמרת לו שנעלבת ויפה מצידו שהוא התנצל. היי גמישה אחרת תתקעי את עצמך בחיים. בהצלחה מכל ה
דרך אגב מה דאגת בקשר לתגובות מעליבות,מי אנחנו שנשפוט אותך, את השופטת הכי גרועה של עצמך.

זה רק זה, או שיש עוד משהו?

מסכימה איתך שמה שהוא עשה זה לא נעים, אבל זה לא סוף העולם, השאלה היא איך שאר מערכת היחסים שלכם. את אמרת שמפריע לך, והבחור התנצל - וזה מצויין! (התיקשורת..) אישית , לא הייתי לוקחת את זה ללב אם שאר מערכת היחסים טובה.

למעלה