איך הגעתם לסימפל פלאן?

ח1לת ר1ק

New member
איך הגעתם לסימפל פלאן?

לי יש תחביב (מוזר) להוריד שירים שאני שומעת בכל מיני סרטים, ראיתי תסרט "12 במחיר 1" אחלה של סרט, והיה שם תשיר I'm just a kid, אהבתי אותו והורדתי אותו באינטרנט, ואז אמרתי לעצמי: "אולי יש להם עוד שירים יפים כאלה?" ואז עניתי לעצמי "ברור שכן!" וכך הגעתי עד הלום. =)

Dorin555

New member
אנלא זוכרת../images/Emo12.gif

הורדתי את השיר פרפקט ואז עוד שירים שלהם.. אבל מאיפה שמעתי ת'שיר פרפקט?

Just TalTi

New member
שמעתי בשישי הפוך

והורדתי את Happy Together.. ואהבתי, ואז הורדתי עוד שירים והיר איי אמ =]

הוא של הטרטלס.

נדמה לי. והם עושים (נו, עשו) גרסה יותר שקטה לשיר. וגם עם הכל הכבוד לסימפל (ויש) הגרסה של הטרטלס הרבה יותר יפה. (מקור תמיד יפה יותר מקאבר, אין מה לדבר על זה בכלל.)

Just TalTi

New member
גם לדעתי..

מקור תמיד יותר מהקאבר ובמיוחד שהקאבר "רועש" חיחי

SPFAN

New member
לא תמיד יותר יפה

במקרה הזה המקור יותר יפה, אבל יש כאלה שהקאבר יותר יפה. נגיד... Knocking On Heaven's Door אני חושב שהקאבר של אבריל הרבה יותר יפה מהמקור ככה גם בSorry Seems To Be The Hardest Word שבלו עשו קאבר

אבריל עשתה קאבר לקאבר

במקור השיר הוא של בוב דילן, שגאנז אנ רוזס עשו עליו קאבר, והקאבר של אבריל יותר דומה לקאבר של גאנז מאשר לשיר של דילן. בלעכ. מישהו הבין מזה משהו?

sapirush1

New member
אני חושבת דווקא ההפך

בדרך כלל הקאבר הרבה יותר יפה... במיוחד כשזה לשירים ממש ישנים אני אוהבת את החידוש של סימפל להפי טוגאדר ובכלל הקאבר הכי אהוב עליי ומומלץ לכולם לשמוע אותו הוא evanescence-thoughtless והגירסה הזאת הרבה יותר יפה משל קורן

SPFAN

New member
ראיתי ת'מילים של וטמל (WTML)

וממש אהבתי ת'מילים אז הורדתי, ואז התחלתי להוריד עוד שירים וממש אהבתי ת'סיגנון

double O S

New member
אמממ../images/Emo96.gif

גיל סיפר לי על וולקאם טו מיי לייף ושמעתי, ואהבתי ואז חיפשתי עוד שירים שלהם ושמעתי, ואהבתי

למעלה