איך בונים דגם תיבת נוח?

איך בונים דגם תיבת נוח?

נו מה יהיה עם המורים האלה? ולמה הם נותנים משימות שהם יודעים שההורים יעשו ולא הילדים? הילדה, כיתה ב, צריכה לבנות דגם של תיבת נוח, היא קולית ונרגשת כמו בחורה לפני דייט עם רן דנקר, אני כבר בלחץ כי אני גרועה ודפוקה בכל מה שקשור ביצירות ואומנות. שונאת ולא יודעת. תמיד אמא שלי עשתה לי את זה עבורי, גם בתיכון. לצייר אני יודעת בסדר, אבל לבנות...מה אני, פועל תיאלנדי? (סורי על הגזענות). איך מתחילים? יש לה חודש בול להגשת היצירה לתערוכה. הכי קטע שכתוב על הדף: "הורים, הילדים צריכים לבנות ולא אתם, אנא עשו זאת לבד". אוקיי, בטח שההורים לא יעשו לה את זה. סבתא שלה כן....

litzuf

New member
גם כשהבן שלי היה בכיתה ב

עשינו תיבת נוח. היו שם יצירות מעולות. אנחנו עשינו מקופסת נעליים והיה לנו חיות בובות קטנות שהדבקנו על מגש. יצא מדהים.

יש את השקיות הללו של החיות השונות

קני כמה שקיות כאלו גשי לירקן\סופר וקחי קופסאות קרטון תחתכי באופן שנראה לך תרסיס בצבע חום,זהב על הכל אל תשכחי חלון קטן ליונה במקום עלה זית- ענף של עץ לצייר יונה לבנה וזהו מקווה שעזרתי

dafgol

New member
קופסאת נעלים + חיות

חיות אפשר לקנות בתפזורת או בשקיות כמו שאורלי אומרת ( אצלינו יש חיות כאלה ב"להיט בראש" שזו רשת כלל ארצית לדעתי ). לצבוע בחום את הקופסא אולי לשפר אותה עם כמה ציורים ואבזורים. אם אני הייתי צריכה לעשות היום תיבה כזו , אני מניחה שהייתי מדביקה על הפרונט של הקופסא - יונה עם עלה של זית ( במקום סמל של רכב כמו ה BMW לדוגמא...) ושלט בצדדים " הכניסה בזוגות בלבד", בובה של נח על כסא נוח עם כוס משקה ביד... אבל Zה כבר פסיכיות אישית שלי
אני חושבת שכשהבנים שלי יגיעו לגילאים האלה, סוף סוף אוכל לבטא את עצמי ...

זה חייב להיות תיבה תיבה???

אולי אפשר בצורה אחרת ? אולי קולאז' צבעוני מכל מיני עיתונים אולי להכין משהו מסלסלה של שבועות (אחרי הכל התיבה היתה מגומא) אני יודעת שיש בתל אביב באזור הישן של הרצל ופלורנטין מקום שמוכר את התיבה מוכנה להרכבה עם החיות והכל זה עולה לא מעט אבל מאבד את הקסם ...

../images/Emo36.gifלפני שנתיים שביתי הייתה

בכיתה ב' גם הם הכינו תיבת נח, אוףףף איזו עבודה קשה. תוכלי לגנוב מכאן רעיון או לעשות חיפוש תמונות בגוגל

חחחח, תגידי לבנשל'ך

שזה מזמן בפח
הבת שלי כבר בכיתה ד', אין לי מקום לשמור דברים כאלה. האמת קניתי קרטון ביצוע, הכי נוח לעבוד איתו.

למעלה