איך אתן אוהבות את הסקס שלכן?

ר ו מ י 5

New member
במקרה את שואלת אותי?

או שאת שואלת את זה פתוח לכל מי שלא ענתה עדיין?חח

ר ו מ י 5

New member
אההההההההה

אז בכייף אענה על השאלה, אם הייתי זוכרת אותה, חח, את יודעת יש גיל שהעיקר והטפל מתבלבלים להם כבר

ר ו מ י 5

New member
טוב,אז ככה, מקווה שיש לך סבלנות

עדין, איטי, מלא מלא בפינוקים, מאד מושקע, עם שילוב של מבטים (לא אוהבת להיות בעיניים עצומות בלי לראות מי זאת שאני אוהבת כל כך), מתעצם לאיטו, והופך בהדרגה ללוהט, פראי, ... נראה לי שאת כל שאר הפרטים אשמור כרגע לעצמי ולזאת שחולקת אותם איתי...

נו באמת

כשזה מגיע ללוהט ופראי אז פורשים??? אחוס עלייך רומי יקירתי את נראית לי חביבה...

ר ו מ י 5

New member
תודה יקירה

א' אני אכן חביבה, לא סתם חביבת , חבובה אמיתית, וב' לאחר שקראתי את חדות לשונך, אולי באמת מזל שאת חסה עליי, מה, נראה לך שבאמת אני הולכת לספר כאן בפרהסיה (איזו מילה מצחיקה, חחח), מה בדיוק אני אוהבת לעשות ושעושות לי? זהו שזה לא כל כך הסגנון שלי, לא משנה איך קוראים לפורום, חוצמזה, יש לי עוד הרבה מה ללמוד, אל תשכחי שאני רק בהתחלה...(למרות שאני מסתדרת טוב למדי....אין תלונות)

ר ו מ י 5

New member
אבל, אם כבר...

מזכירים ופותחים את הנושא הזה, של סקס, והשעה כל כך מאוחרת...אז אני אשאל שאלה. מה הפנטזיות המיניות שיש לנשים שאוהבות נשים? מאיזה סוג? מעניין אותי לדעת על מה נשים חולמות כי אין לי כזה ניסיון עם נשים ולא יצא לי לשוחח על זה...

לאןלאן

New member
וואווו בנות

איזו שיחה לאמצע הלילה אל תתנו לי הפריע לכן... המשיכו כך..

לאןלאן

New member
חחחח

"תשובות ומייד" איזה אסרטיביות מממ אסרטיביות למשל נורא עושה לי את זה אני גם בלי יותר מדי נסיון עם נשים.. בעקרון מעדיפה את זה פרוע, קצת מסוכן.. במקומות לא שגרתיים מדי פעם.. מעדיפה שבת הזוג תהיה יותר אסרטיבית ממני. ואם נוחתת עלי מוד רגשני - אז אפשר גם עדין במיטה בבית. תשובה סולידית לאמצע הלילה. טוב לראות אותך שוב.. לחישה

תודה תודה

גם אותך... אסרטיביות... וואו אני אתמקד בנשימות מה מעדכנת? חיי המין? בכלל?

לאןלאן

New member
חיי המין

השתפרו להם... :) גם עם גברים.. גם עם נשים - מה שנקרא - הכל הולך לפעמים גם במקביל אכן התדרדרות מוסרית קשה מה אצלך...? הרבה זמן לא קראתי איזה סיפור עסיסי מבית היוצר שלך רומי - אני מקווה שלא נעלמת בגללי..

נכון

התדרדרות מוסרית אכן - מה זה? אצלי.. אוח' - אצלי נהדר!! כן גם אצלי היה כאן גברברון חמוד אבל זאת היתה הבעיה איתו הוא היה חמוד... לא הפנטזיה שיש לי בראש

לאןלאן

New member
אם חמוד זו לא הפנטזיה..? אז מה כן?

תגידי.. באשר להתדרדרות המוסרית.. נשואים / נשואות - זה קו אדום מבחינתך? או שאין בעיה?

שאלה שאלה

איך אסביר לך לגבי החמוד...הפנטזיה שלי על גבר היא בכלל להיות איתו עם סטראפ-און זה ... ובשביל זה צריך גבר שהוא הרבה יותר מחמוד. הבחור שהייתי איתו כזה חמוד שאחרי שיצאנו מהמיטה הוא התחיל לחשב לי שעות של להשאר לישון אצלי. כמעט נחנקתי מה להשאר לישון??? סה"כ סטוץ - חמוד.. חברה טובה שלי אמרה לי כשסיפרתי לה על זה אמרתה שהרסתי לבחורה הבאה שהוא יהיה איתה (כל העניין של הלהתחבק וכאלה...- נו באמת.. סטוץ) ולמה לא ישר נכנסים למיטה אם יודעים שבשיל זה נפגשים מה צריך את כל השיחות "התעניינות" האלה : "מה את עושה? מה את לומדת? בלה בלה בלה..." הרי שנינו יודעים למה נפגשנו - או אה נסחפתי עכשיו אני נזכרת כמה זה הציק לי - לעינייננו... נשואים/נשואות? אמממ אם כל הנפשות הפועלות יודעות מזה וכל הזמן יש תקשורת והתעניינות לגבי כל אחד מהם ואף אחד לא נפגע אז אין כאן קו אדום... צריך שתהיה רמת תקשורת גבוהה מאוד ורמת ניקיון פנימי גבוהה מאוד ולשים לב להיקשרויות ריגשיות

למעלה