איך אתם מסתדרים ללא הגבלות?

כוכבית מצויה

Well-known member
1) הסנקציות נגד המסרבים דרקוניות, כך שלמעשה מדובר בכפייה.
לא נכון, הסנקציות לא דרקוניות וגם אם הן כן היו לא היה מדובר בכפיה.
2) פייזר עצמם מודים שעדיין עורכים ניסויים בחיסון ואין מסקנות סופיות,
הניסויים שהם עושים נועדו כדי להרחיב את טווח הגילאים וכדי לשפר את החיסון, ככה זה כשרוצים לשפר מוצר או להתאים אותו למציאות משתנה.
כך שהחיסון נסיוני לכל דבר ועניין, אותו כנ״ל לגבי כל שאר חיסוני הקורונה.
שוב לא נכון, החיסון עבר את שלבי הניסויים ואושר לשימוש. זה שממשיכים לעבוד על שיפורים לא הופך את השימוש בו לניסוי.

SupermanZW

Well-known member
לא נכון, הסנקציות לא דרקוניות וגם אם הן כן היו לא היה מדובר בכפיה.

הניסויים שהם עושים נועדו כדי להרחיב את טווח הגילאים וכדי לשפר את החיסון, ככה זה כשרוצים לשפר מוצר או להתאים אותו למציאות משתנה.

שוב לא נכון, החיסון עבר את שלבי הניסויים ואושר לשימוש. זה שממשיכים לעבוד על שיפורים לא הופך את השימוש בו לניסוי.
להדיר לא מחוסנים מכמעט כל פעילות אפשרית ואף למנוע מהם להתפרנס זה הכי דרקוני שיש ולמעשה שולל מאדם אפילו את היכולת להישרדות בסיסית - זו כפייה במלוא מובן המילה!
עורכים ניסויים משמעו נסיוני. בחיסון שבטיחותו ויעילותו הוכחו וקיבל אישור לשימוש בשגרה לכל הגילאים וכל האוכלוסיות אליהם הוא מיועד לא עורכים ניסויים, לכן אין מניעה מלהכיר בעובדה שהחיסון נסיוני.
החיסון אושר לשימוש רק על חלק מהאוכלוסיות המיועדות לקבל אותו ולא על כולן ולכן זהו אישור חלקי ההופך את הסטטוס הנוכחי של החיסון לבעייתי.

כוכבית מצויה

Well-known member
להדיר לא מחוסנים מכמעט כל פעילות אפשרית ואף למנוע מהם להתפרנס זה הכי דרקוני שיש ולמעשה שולל מאדם אפילו את היכולת להישרדות בסיסית - זו כפייה במלוא מובן המילה!
רק שהעובדות הן שלא עושים את זה.
עורכים ניסויים משמעו נסיוני.
לא נכון, עורכים ניסויים לשם שיפור והרחבה. אלה לא ניסויים לאישור השימוש.
בחיסון שבטיחותו ויעילותו הוכחו וקיבל אישור לשימוש בשגרה לכל הגילאים וכל האוכלוסיות אליהם הוא מיועד לא עורכים ניסויים, לכן אין מניעה מלהכיר בעובדה שהחיסון נסיוני.
זה שהוא טרם אושר לכל הגילאים לא הופך אותו לניסיוני לגילאים עבורם הוא אושר. כל טענה אחרת הינה שקר גס.
החיסון אושר לשימוש רק על חלק מהאוכלוסיות המיועדות לקבל אותו ולא על כולן ולכן זהו אישור חלקי ההופך את הסטטוס הנוכחי של החיסון לבעייתי.
זה לא הופך שום סטטוס לבעייתי. אין שום בעיה באישור בשלבים.

אני מיציתי את הנושא, ברור שכל הטענות שלך הינן תירוצים של מי שמתנגד לחיסון. מכיוון שבמקום דיון ענייני אתה בוחר לעוות את המציאות אני לא רואה שום טעם להמשיך.

SupermanZW

Well-known member
רק שהעובדות הן שלא עושים את זה.

לא נכון, עורכים ניסויים לשם שיפור והרחבה. אלה לא ניסויים לאישור השימוש.

זה שהוא טרם אושר לכל הגילאים לא הופך אותו לניסיוני לגילאים עבורם הוא אושר. כל טענה אחרת הינה שקר גס.

זה לא הופך שום סטטוס לבעייתי. אין שום בעיה באישור בשלבים.

אני מיציתי את הנושא, ברור שכל הטענות שלך הינן תירוצים של מי שמתנגד לחיסון. מכיוון שבמקום דיון ענייני אתה בוחר לעוות את המציאות אני לא רואה שום טעם להמשיך.
כל עוד מבצעים על משהו ניסויים הוא נסיוני. האישור למרות שעדיין מתבצעים ניסויים (יש הרבה מידע חסר, לכן נחוצים הניסויים) הוא מחדל!

משתפרת1

Well-known member
לא תירוץ. אם האישור הרגיל ניתן לגילאי 16 ומעלה מדוע כופים את החיסון על גילאי 12 ומעלה? חמור מכך, מדוע כפי את החיסון לפני שהיה לו אישור שגרה? איך מעזים בכלל לכפות משהו נסיוני? זה לא נראה לך תמוה?
רגע, אם האישור הוא מעל גיל 16, מדוע אתה לא רץ להתחסן?
תירוצים

הטעות של הממשלה היא שהם מנסים לכפות בכוח להתחסן במקום בהסברה, הם מטילים סנקציות כנגד הלא מתחסנים ולא מבינים שככל שהם מטילים יותר סנקציות יש להם יותר התנגדות, הרי רוב אלו שמוגדרים כיום שלא מחוסנים הם אלו שמסרבים להתחסן במנה השלישית במיוחד הצעירים שבהם שטוענים בצדק שבניגוד לזקנים שאצלם הנוגדנים דועכים בקצב מהיר, אצלם הדעיכה היא יותר איטית ולכן הם עדיין לא צריכים להתחסן, לכן אם לממשלה היה יותר שכל, הם היו מציעים לבדוק נוגדנים בחינם ומי שנמצא אצלו נוגדנים מעל הרף שנקבע, יהיה פטור מחיסון לתקופה של חצי שנה.
כאשר הם מנסים בבריונות שלטונית לכפות את החיסון, הם גורמים למתנגדים עוד יותר להתחפר בעמדתם ובעצם משיגים את התוצאה ההפוכה, הרי הוכח לא פעם, שאלימות אינה פותרת בעיות.
נכון לעכשיו, אלו שמסרבים להתחסן במנה השלישית גם לא יחסנו את ילדיהם במנה הראשונה, כי יש להם אנטגוניזם כלפי החיסון הודות למדיניות הבריונות של הממשלה וזה מה שקורה שנותנים לאדם שחונך על דרך התורה של עונשים למי שלא מציית.

SupermanZW

Well-known member
קרא בין השורות.
הנה המסרים מהם התעלמת:
יש די והותר מכונות אקמו אך אין מספיק כוח אדם שיתפעל אותם.
אין מספיק רופאים ואחיות (ולמרות זאת הרבה בוגרי רפואה ישראלים לא מצליחים למצוא עבודה בבתי החולים, כיצד יתכן? תשובתי היא שזהו חוסר אחריות מצד בתי החולים שאינם מגייסים מספיק רופאים ואחיות)
היא טוענת שהעובדה שהצוותים הרפואיים לא הכפילו את עצמם היא מחדל, רק "שכחה" שמי שאמור לגייס את הצוותים הרפואיים הם בתי החולים.
אין באמת מחסור במיטות בבתי החולים והם לא קרובים לתפוסה מלאה, אך כדי ללחוץ על אנשים להתחסן מעמידים פנים שבתי החולים קורסים.
היא מאשימה את הממשלה במחסור בצוותים רפואיים למרות שזו אחריות בתי החולים ולא אחריות הממשלה.
היא מציעה לדרוש מהלא מחוסנים להבדק כל שלושה ימים כאילו יש די צוותים לעשות את זה בזמן שהיא מתלוננת על מחסור בצוותים רפואיים.

כיצד אינך מבחין שכל טיעוניה מניפולטיביים?

אבי בן 1231

Well-known member
כשהרופאים אומרים.

ד"ר אורי גלנטה האחראי על שירותי האקמו בביה"ח סורוקה: "המחשבה שהמצב הקשה של החולה היה יכול להמנע אם הוא היה מתחסן היא קשה ומתסכלת" https://bit.ly/39BJTTw מתוך חדשות היום עם אלמוג בוקר

הלב מתמלא ככס כלפי המסרבים להתחסן.
פרופ' עידית מטות: "הלא מחוסנים מחליטים להתאבד", ומי אני שאמנע זאת מהם, רק למנ אני צריך להשתתף במימון ההתאבדות שלהם??|תוהה|
הרבה יותר זול, יותר קל כמה כדורי הרדמה, ו..................... לילה טוב!!!

SupermanZW

Well-known member
זו טעות שמנסים להטמיע כל מתנגדי החיסון חסרי האחריות!!!
כאשר אני אחרי רק לעצמי ונדבק במחלה אני מסכן באופן מעשי את הקרובים אליי, משפחה, שכנים,
משפחה של השכנים, ילדי השכנים, שמעבירים לילידי הכיתה האחרים וכו', וכו', וכו'.
כאשר האובססיביים נגד החיסון יקלטו זאת ניפטר מהמגפה כמו בזמנו של ביבי ה"פושע" שגאל אותנו כמעט לגמרי מהקורונה עד שהפקיר אותנו לממשלת השינאה!! "רק לא ביבי"!!
על כל אחד מוטלת אחריות להיזהר, מאחר והזכרת גם ילדים (קטינים) אני מוסיף גם שהורים אחראים על ילדיהם ומתפקידם להנחות את ילדיהם כיצד להיזהר.
הרי להיזהר משמעותו לצמצם את הסיכון לעצמך כפי יכולתך, להיזהר אין משמעותו להניח שמישהו אחר נזהר עבורך.

אבי בן 1231

Well-known member
לא צריך שום הגבלות, כל אחד אחראי על עצמו. הסיכונים ידועים וכל אחד צריך לנהל את סיכוניו. הממשלה אינה צריכה להיות גננת.
השטויות שלך הן כנראה תופעות לוואי של מגפת הקורונה, אין לי הסבר אחר.

SupermanZW

Well-known member
השטויות שלך הן כנראה תופעות לוואי של מגפת הקורונה, אין לי הסבר אחר.
אתה אדם מבוגר או ילד בגן? אתה יודע מה טוב לך או לא? אם כן אתה לא צריך שהממשלה תאמר לך מה לעשות, אם לא אז אתה צריך לחיות במוסד לאנשים עם מוגבלויות. האדם הסביר יודע מה טוב עבורו ואינו צריך שיפקחו עליו כדי למנוע ממנו להזיק לעצמו באופן ישיר או עקיף.

אבי בן 1231

Well-known member
אתה אדם מבוגר או ילד בגן? אתה יודע מה טוב לך או לא? אם כן אתה לא צריך שהממשלה תאמר לך מה לעשות, אם לא אז אתה צריך לחיות במוסד לאנשים עם מוגבלויות. האדם הסביר יודע מה טוב עבורו ואינו צריך שיפקחו עליו כדי למנוע ממנו להזיק לעצמו באופן ישיר או עקיף.
אם כך אני מסיק שאתה עם מנטליות של ילד בגן, שהממשלה אומרת לו מה טוב בשבילו במכונית, חגור חגורה ילד!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SupermanZW

Well-known member
אם כך אני מסיק שאתה עם מנטליות של ילד בגן, שהממשלה אומרת לו מה טוב בשבילו במכונית, חגור חגורה ילד!!!!!!!!!!!!!!!!!!
הידעת שלעיתים מחמירה החגורה את המצב בתאונה?
הידעת שבניו המפשייר אין חוק כזה?
מה גורם לך לחשוב שאני חוגר חגורה רק כי זה החוק ולא כי ברוב סיטואציות הנהיגה שלי אני מעדיף לחגור?
מה גורם לך לחשוב שלמרות הערתי הקודמת אין סיטואציות בהן איני חוגר? (יש כאלה)
אני, בניגוד אליך, מפעיל שיקול דעת, אתה רק ממלא הוראות.

למעלה