איך אתם חושבים שיקראו לספר השביעי?|

MichelleLev

New member
O:

אם הארי הוא באמת ההורקרוקס האחרון, או אחד האנשים שהוא מכיר? (לא מדברת על רון או הרמיוני, אלא על אחד מסגל המורימ, או מישהו שוולדמורט ידע שלהארי יהיה איתו קשר כשיגדל.

yoelel

New member
אולי...

הארי םוטר והוויזלים? הארי פוטר והיוצא מהארון[גנוב לאיך שלא קוראים לו/ה] הארי פוטר ומלך האריות הארי פוטר והמלחמה הגדולה הארי פוטר ורחל קלרמן[בדיחה פרטית] הארי פוטר נגד רא"ב הארי פוטר ויוסי לוך[עוד בדיחה פרטית] הארי פוטר והיהודים[?!] הארי פוטר וארון המתים הארי פוטר ואוטונוס הקסמים הארי פוטר וטל המעצבנת שמציקה לי כרגע באיסיקיו...[לא להתייחס] הארי פוטר והתאומים הארי פוטר והדיוידי על שמו הארי פוטר והמכשירים החשמליים[שעובדים על חשמשל] הארי פוטר והבנאדם שממציא שמות הארי פוטר ורופוס סקריג'מר[ככה קוראים לו?] הארי פוטר וסמדר ז"ק[אין לי מושג למה הגרשיים,המנהלת של הבצפר שלי] טוב זהו...בחרו אחד שהכי אהבתם ותגידו לי...

אהבתי את...ויש לי עוד רעיון...

אהבתי את: הארי פוטר והמלחמה הגדולה הארי פוטר וארון המתים הארי פוטר נגד רא"ב רעיון שלי: הארי פוטר והקרב האחרון רעיונות חדשים שלי: הארי פוטר והמלחמה האחרונה הארי פוטר והקרב שאינו נגמר הארי פוטר והמלחמה הגדולה מכולן (די דומה לשלך...) הארי פוטר ושיקוי המוות החי הארי פוטר הילד שנשאר בחיים הארי פוטר וחבורת האמיצים אין לי עוד רעיונות אז אם למישהו יש אז נא להוסיף...

טאפנוש

New member
אז ככה..

אהבתי את "ה"פ וטל המעצבנת שמציקה לי כרגע באיסיקיו..." ואת "הארי פוטר והיהודים".. כמו שאמרת "ה"פ והיוצא מהארון"גנוב מלב ולכן זה לא משהו.. שאלה: אולי זשו רק אני, אבל למה שהארי ילחם ברא"ב?.. הוא עזר לו עם ההורוקרוסים-פחות או יותר-וגם הוא כנראה נגד וולדי, וגם כתוב במכתב שהוא יהיה כנראה מת כשוולדי ימצא את המכתב..(?..)

נמנמ...................

הארי פוטר משחק אותה קשוח
הארי פוטר הרוח
הארי בוטר ובארווטי באטיל
הארי פוטר המובטל הארי פוטר המוכה
הארי פוטר וכוח האהבה *מזילה דמעה* הארי החרא
הארי פוטר והוויזי שלו (אווווו)

אהבתי את...ויש לי שינוי קטן..

הארי פוטר וכוח האהבה.. אבל אפשר לשנות את זה ל..... הארי פוטר וכוחה של אהבה.. מה חושבים?

תודה.....ו..

באמת יכול להיות שיקראו לספר משהו בסגנון הזה כי דמבלדור כל הזמן שיש להארי משהו שלוולדמורט אין והוא אינו מכיר-אהבה הלוואי שהספר יהיה ארוך ארוך ארוך.....

התכוונת להארי פוטר והתאילנדי המורעל

?????.. כי רק תאילנדים אוכלים כלבים....ואם יש עוד אנשים שאוכלים כלבים נא לעדכן אותי!

yoelel

New member
בדיוק...

הסתכלתי על האוכל המורעל לכלבים....משם קיבלתי ת'רעיון... =/

למעלה