איך אפשר?????

איך אפשר?????

איך אפשר לגרום לגבר "שלך" להתוודות לפניך שהוא מרגיש כלפייך כמו שאת מרגישה כלפיו??? איך אפשר לגרום לו לשכוח מהכבוד ולהתחיל להיזכר בכאב ובגעגוע???? איך אפשר??????

mariana

New member
דמעה כחולה

את ממש מזכירה את המצב שאני נמצאת בו. גם אני בגדול מנסה לגרום "לגבר" שלי להיתוודות ולהשאיר את האגו שלו והכבוד בצד. למרות שאני כן אמרתי לו מה אני מרגישה כלפיו אבל הוא בדרך שלו ולא מוכן לרמוס את האגו שלו ולהוריד קצת מהאף. אז אני אגיד לך מה עושים במצבים כאלה פשוט זורקים אותו לאלף עזעזאל ולא גורמים למישהו בכוח להיתאהב בך, המשפט הזה גם עוזר לי. גם אני מתכוונת "לגבר" שלי כי עכשיו הוא לא שלי ולאחרים הוא כן מספר את הרגשות שלו כלפיי אבל לי הוא לא יספר בחיים כי אני מוחקת אותו לאט לאט מהלב וזה גם מה שאת צריכה לעשות. אתמול ידיד שלי אמר לי שכדי שהבחור ירדוף אחריי הבחורה, הבחורה לא צריכה להראות לו את הסבל זה רק מרחיק אותם יותר, זה מעצבן אבל נכון רק שתראי לו שאת לא מעוניינת בו תראי איך הוא ירחרח לידך כמו כלב(סליחה על הביטוי) מקווה שעזרתי וחוץ מזה ברוכה הבאה כאן זה המקום הנכון לקבל עזרה באהבה מרין

mariana

ראשית תודה,אני שמחה להיות כאן למען האמת תמיד הייתי אך מעולם לא כתבתי. וכן אני יודעת שבשביל שהגבר יחזור אליך צריכים להתייחס אליו כאל מישהו שמעולם לא "שמת עליו" הבעיה אצלי שהוא לא כמו כל הגברים...כן כן ..כן אני יודעת שזה נשמע מוזר. אבל הוא פוחד וחסר ביטחון, כלפי חוץ הוא מראה שהוא גיבור ואני יודעת שאני חסרה לו. אחרי הכל אני גרמתי לניתוק וזה נסגר מכוער ביותר. בעבר כשרבנו תמיד אני זאת שהייתי חוזרת על ארבע
. הוא רגיל שאני חוזרת איכשהו.....ואולי זאת הסיבה שהוא עכשיו לא מגיב,כי הוא מחכה שאני ארד על ארבע. אני חזקה, יותר נכון הייתי במשך חודשיים אבל באמת שקשה כי הקשר שלנו היה באמת דבר מיוחד שקשה לי להסביר גם באיזה הקשר.כמו שאביב גפן רשם: ..."במילא הוא עצוב בלעדייך,במילא הוא עצוב בלעדייך והוא עוד מעט חוזר..."( השיר הזה מחזק אותי כל פעם מחדש) אבל נראה לי שהוא לא. ושתביני שהניתוק הזה היה ללא טלפונים או "הטרדות" מצידי. אני נמצאת בדממה אך לצערי גם הוא. וזה מ-ש-ג-ע אותי. אשמח לתגובות נוספות באהבה
דמעה כחולה.

mariana

New member
זה עדיין אותו דבר

גם אנחנו ניפרדנו וחזרנו וכל חזרה הייתה מהצד שלי למה האגו שלו גבוה והוא לא אוהב לפגוע בעצמו ולהשפיל את עצמו והוא כמובן חיכה כל הזמן שזה יבוא מהצד שלנו. תאמני לי אם הוא אוהבת אותך מספיק חזק אז הוא יצור איתך קשר איכשהו, אבל שוב אני אומרת לך את לא יכולה להשפיל את עצמך כל פעם, אם סגרת את זה איתו בטח יש לך סיבה טובה "שגמרת" איתו. אם את באמת כל כך רוצה אותו אז את יכולה לדבר איתו ולתת לו אור ירוק ואם הוא ישאר כזה אדיש אז לרדת מזה ואם הואממשתף פעולה אז מה טוב. גם אני מבצב כזה עם חברי לשעבר כל פעם אני הייתי חוזרת אליו, פעם אחרונה ביקשתי מימנו שוב לחזור ואז הוא כבר לא רצה, אני יודעת שהוא אוהב אותי אבל הוא מעדיף לשמור על האגו שלו. שמעי בכל זאת החברים הרי שואלים ממי החזרה? והוא בטח ירגיש מאוד גאה להגיד שזה בא מימני. תחשבי טוב טוב ותראי אם הקשר הזה תורם לך? והאם את לא רגילה אליו? גם הקשר שלי עם אותו בחור היה קשר חזק וממש מדהים, ואני גם סגרתי את הקשר איתו ועכשיו אני קצת מצטערת אבל צריכים להמשיך הלאה. מקווה שעזרתי באהבה מרין

למעלה