איך אפשר שלא לקשר בין פורים

Cyber Cat

New member
מישהו אמר ג´ורג´ קוסטנזה?

George is getting upset! You´re killing independent George! Love Cyber Cat

canimal

New member
אני מסכימה בקשר לדון. ואין לה חייםֱ

קלפטומנית קטנה. שתשיג חברים משלה למען השם!!! למה היא כל הזמן מסתובבת עם החברים של אחותה??

canimal

New member
../images/Emo58.gif לעונה השישית

. . . ס פ ו י ל ר . . . הייתי רוצה להיות באפי אך ורק בגלל שהיא זוכה להיות עם ספייק בדרכים שרובנו רק יכולות לחלום עליהן.. כל יום.. וכל ערב.. ובמשך כל הזמן באמצע

iDiT HP

New member
המשך ../images/Emo58.gif ../images/Emo18.gif

נכון!! חייבים להודות שהשחקן כוסון
ואם הם מצליחים להפיל בניין
אני הייתי רוצה להיות באפי בעונה השישית...
אבל לא משנה מה יקרה אנג´ל ובאפי הם הזוג הכי פצצה!!! *בוכה* לא משנה שהם ברשתות אחרות ואפילו אין לנו קרוסאוברים... *בוכה*
אנג´ל עונה שלישית אה ומישהו ראה פרקים מהעונה השלישית של אנג´ל? *חולמת בהקיץ על לחנוק למוות את קריזמה קרפנטר* זה רק אני או שמשהו קורה בין אנג´ל וקורדי? *מבט רצחני*

ugi

New member
שלום... ברוך השם נפתח ../images/Emo58.gif

וכפי שכבר נאמר... לא יעזור לאף בחור להיות אוז כי ווילו התלסבתה...
ואני אישית מסכים עם הדעה שהכי כדאי להיות באפי, גם בגלל שיש לה את ספייק, גם בעלל שהיה לה את אנג´ל, וגם בגלל שהשירים שלה הכי שווים ב- Once More, With Feeling איזה כיף פה
עוגי רוצה אייקון של ערפד

canimal

New member
../images/Emo58.gif לעונה 3 אנג´ל

טוב אם את מתה על באפי ואיינג´ל אז בטח שתרצי את קורדי מתה אבל תראי איזה יופי היא השתנתה ואני חושבת שיחסים ביניהם למרות שאני בספק שזה יקרה יהיו משהו ממש מתוק.

blackwolf

New member
כתבתי על השינוי ( ספויילרים לאנג´ל)

שלהם בפורום אחר ( רציתי להעביר את ההודעה לכאן, אבל לא הלך ) השינוי של קורדי מדהים, למעשה השינוי של כולם מדהים. אנג´ל מחייך (!), מי היה מאמין? וקורדי כזאת נשמה טובה, בכלל לא חשבתי שזה אפשרי. וווסלי מנהיג אותם. יכולת הכתיבה שם פשוט מהממת, בתחילת העונה הראשונה לא חשבתי שזה אפשרי כזה שינוי ( והעובדה שלאנג´ל היו פתאום אין סוף פאנצ´ליין קצת צרמה ). אבל עד עכשיו זה נראה כל כך נכון, היחסים בניהם פשוט מדהימים ( ומהבחינה זאת אני מעדיפה את אנג´ל על באפי ). דר"ך אגב, הגעתי לפרק 7 בעונה שלישית, אתם מתבקשים לא לספיילר לי.

iDiT HP

New member
כן המשחק מדהים!!../images/Emo127.gif../images/Emo58.gif

אני הורדתי רק מפרק 7 עד 13 ניראה לי... איזה פרקים טובים...
6 יורד עכשיו... וקורדי ואנג´ל לא יקרה מאין ספור סיבות!! ואישית אני מעדיפה את קורדי הישנה... שימו לב שקורדי ואניה מאוד דומות במובן כלשהו... הסוג הזה של הדמות פשוט מצחיקה!!! אבל שינו אותה כי היא לא מתאימה לסידרה אנג´ל... אבל באפי עדיפה על אנג´ל בגלל העונה השישית... אם ראית אותה... העונה פשוט טובה, UPN עשו רק טוב!! (חוץ מהקטע שאין קרוסאוברים...)

למעלה