איך אפשר ליצור קשר עם נציג בכיר באורנג'??

netaneta3

New member
איך אפשר ליצור קשר עם נציג בכיר באורנג'??

מחייבים אותי 1200 ש"ח על 2 ג'יגה גלישה (!) בפלאפון שנגנב, אבל יש לי גם חשד שזו טעות טכנית, מכיוון שלאחר שחסמתי את הפלאפון- החשבון עדיין גדל... פניתי לשירות לקוחות בטלפון, ובמייל (אמרו שיחזור אלי נציג בכיר תוך 3 ימים- והיום, חמישה ימים אחרי לא חזרו אלי)ואפילו ביזבזתי שעתיים מיותרות והלכתי למרכז שירות לקוחות בו לא עזרו לי ובגדול אמרו לי בעיה שלך.
מישהו יודע איך אפשר להשיג מישהו שבאמת יוכל לעזור לברר את עניין החיוב??
תודה!!

DIGITAL MAN

New member
אם הצדק איתך, ויש לך מסמכים המעידים על כך

מנסיון רק אם תגישי תביעה בתביעות קטנות רק אז ידברו איתך ברצינות,
אותי הם טרטרו וזילזלו, רק כשהגשתי תביעה הם דיברו איתי ברצינות.

dani666

New member
שלושה דברים :

1. סביר להניח שזו לא "טעות טכנית". לדעתי בהחללט יש אפשרות שהחשבון ייגדל לאחר שהודעת על הגניבה לפלאפון - כי סביר להניח שהוא לא ממש מתעדכן בזמן אמת. אז תוספת מסוימת שקורית גם לאחר ההודעה - סבירה. אם לעומת זאת החשבון גדל וגדל וגדל ... משהו לא בסדר.

לגבי עצם השירות הדפוק של אוראנג' :

2. פני בתלונה למשרד התקשורת. התלונני הן על זה שהחשבון גדל אחרי שהודעת על חסימה והן על זה שאין התיחסות מצד אוראנג' לפניותייך.
3. פני בפקס מתועד ל"אחראי תלונות הציבור" באוראנג' (שלחי פקס הממוען אליו לשירות הלקוחות שלהם). הוא מחויב לענות בכתב. פרטי את הספור, את הגדלת החיוב, את חוסר התגובה ודרשי מענה סופי לגבי המקרה.

בכל מקרה - הרבה כסף כנראה תצטרכי לשלם.

דרוmי

New member
תוציאי פירוט שיחות

במידה ויש שם גם פירוט נתוני דאטה זה יוכל מאוד לעזור לך

netaneta3

New member
ביקשתי פירוט לאחר שהבנתי כי החשבון גדל

בהתחלה אמרו אין בעיה ואחרי כמה דקות ארוכות חזרו אלי הנציגים עם פירוט רק של החודש שעבר.
הם אמרו שאין להם דרך להגיע לפירוט של החודש הנוכחי עד שהוא יסתיים...
לי זה נשמע כאילו מורחים אותי כדי להבין (ואולי לתקן) את הטעות שבגללה החשבון עלה במהלך השבוע אחרי שהסים כבר נחסם.

דרוmי

New member
תצטרכי להמתין

שהחשבונית תסגר ואז תבקשי פירוט שיחות-כך תהי יותר חכמה לדעת אם היה שימוש בקו שלך לאחר החסימה..תוציאי גם פירוט שיחות מהקו ממנו בוצעה השיחה למוקד שירות לקוחות שלהם כדי לאמת את שעת השיחה בדיוק.

למעלה