איך אני פוחדת מהסכרת

avivit18

New member
אין מה לפחד ../images/Emo140.gif

הרופאים אומרים שברוב המקרים זה חולף... מה שכן - הם גם מזהירים מכך שאנחנו עשויות להיות מועמדות לסכרת מסוג 2 אחרי גיל 40ומדגישים את חשיבות השמירה על איזון תזונתי ומשקל תקין... אני מתייחסת אל זה כאל תמרור אזהרה - ולוקחת ברצינות את המלצותיהם (מה גם ששמירה על תזונה נכונה כבר מהשלבים המוקדמים בהריון חוסכת, לפחות חלק, ממאמצי הדיאטה שאחרי
)... קחי את זה בקלות... זה לא כל כך קשה לביצוע... מקווה ששינוי התזונה יספיק בכדי לאזן אותך

תומרותם

New member
וגם אם כן...

גם אם הסכרת תישאר, זה כל כך לא סוף העולם. יש לי סכרת כבר 17 שנה ותאמינו לי, יש מחלות כרוניות הרבה הרבה יותר גרועות. עם סכרת אפשר לנהל אורח חיים רגיל לגמרי, רק צריך להקפיד על התזונה ולקיחת תרופות (או לא, תלוי בסוג ובחריפות המחלה). תחשבי אפילו על כאב גב כרוני: קשה לזוז, אי אפשר לטייל, להתאמן. כל החיים נראים "תקועים". ובסכרת - באמת הכל אפשרי

מסכימה איתך ../images/Emo45.gif

גם יכולות להיות צרות גדולות יותר בהריון. למשל:
לא הייתי מחליפה את הסוכרת ברעלת הריון... (וסליחה לאלו שסובלות גם מזה וגם מזה, לא עלינו...)
לא הייתי מוכנה לשכב בשמירת הריון!!! הכל עניין של גישה, אחרי ההלם הראשוני, מסתכלים על חצי הכוס המלאה, וזה באמת לא סוף העולם. טקה

א וא

New member
וכמו שאני אומרת ../images/Emo151.gif

אני פשוט מתוקה מבפנים, ןלכן כשמישהו מוסיף לעצמו סוכר לקפה - אני לא צריכה, אצלי הכל טבעי בפנים...

למעלה