איך אני יכול

ההוגה

New member
איך אני יכול

יש לי סרטים ב-DVD מקורי שהם בלי תרגום ואני רואה אותם במחשב. איך אפשר לראות אותם עם כתובית? איזה תוכנה צריך? איך מפעילים? והאם אפשר עדיין לשמוע ב-5.1 כמו עם PowerDVD או WinDVD ?

שרונקאם

New member
תשובה

תשתמש בתוכנות DVD-rip העושות RIP מסוג "DVD to DivX" ואז מה שאתה יכול לעשות זה להשתמש בנגן MicroDVD או RadLight ולהקרין את הסרט עם כתוביות שהורדת. :) שרון.

ההוגה

New member
אבל אני לא רוצה

לא רוצה Divx, אני רוצה DVD!! ב-Divx אין לי 5.1 ערוצי סאונד וגם אין לי מקום על ההארדיסק, אני רוצה לנגן את ה-DVD ולהריץ את הכתוביות, האם אפשר?

שרונקאם

New member
לצערי לא...

אין תוכנה כזו. אני מאמין שבעתיד הקרוב תהייה. אני ימשיך לחפש ואם אני ימצא אני יאמר לך. :) שרון.

liran22

New member
יש תוכנה כזו

אבל היא מסובכת ויש לה בעיה עם הצגת העברית למשל משפט כמו "דני ילד טוב" היא תציג "טוב ילד דני" אז לפי דעתי היא לא שמישה לתרגומים בעברית וחוץ מזה אפשר לעשות סרט DIVX עם הפס קול המקורי של הDVD

מנהל פורום לא יודע דבר כה פשוט??

סליחה הידע שלך ממש לא גדול...כמובן שאפשר...יש הרבה תוכנות שמלבישות תרגום על כל סרט ובטח שדיוידי מחר אביא שם של תוכה כזאת כי אני עייף אין לי כוח לחפש בשעה כזאת בדיסקים

ההוגה

New member
בבקשה תכתוב לי

אני ממש נואש ומחפש כבר הרבה זמן תוכנה כזו הכי טוב אם יש תוכנה שפועלת עם PowerDVD שזאת התוכנה הכי טובה שיש והיא תשלב עליה כתוביות זה יהיה אחלה!! אבל גם אם לא תכתוב לי

webmasterN

New member
אני חושב שאם תתקין VobSub

אז איכשהוא כשאתה מפעיל את ה-DVD אתה פותח בהגדרות ה-VOBSUB ומסמן שם את הקובץ של הכתובית, זה ממש לא בטוח רק השערה ! אם יש מישהו שיתמוך או יפריך...

sexy boy16

New member
גם יש כזות תוכנה מאיפה הוא יוריד

תרגום שמתאים לאורך הסרט וכל זה אז זה מאוד קשה יותר כל להפוך את זה ל DIVX ואז יש מלא אתרים שאתה יכול להוריד משם תרגומים לכל מיני שפות ואז להריץ אם איזה תוכנה

למעלה