איי.טי.אל

מצב
הנושא נעול.

arielhb

New member
איי.טי.אל

איי.טי.אל
מה קורה עם המניה עלתה ב 30% ביומיים

יהושע 50

New member
אתה מתלונן? ../images/Emo13.gif

איי.טי.אל
אתה מתלונן?

ravza

New member
הם קיבלו הזמנות חדשות אולם מצד שני

אתה מתלונן?
הם קיבלו הזמנות חדשות אולם מצד שני
ישנן שמועות שהמנכ"ל עמי רוב יפרוש בעוד כשבועיים והולכים להתבצע שם מס' שינויים, למרות שהם מכחישים זאת.

nirshats

New member
הקטע הוא שאי שום הודעה...

איי.טי.אל
מה שמעלה חשד סביר שמדובר באסיף מאסיבי של יודעי דבר. בשנה האחרונה הקקי הזה ידע רק לרדת , וכשקפץ זה היה כדי לרד עוד. החברה בסך הכל זבל , ולא משתפת את המשקיעים המסכנים בכלום , הם מאוד אוהבים לשחרר הודעות לנפח את המניה ואז לפוצץ בראש של המשקיעים התמימים...... בקיצור זבל עופות. בכל זאת אני בפנים , כי אם הפעם זה זה (חוזים לפיתוח ה"חדש") , יש לה עוד מאות אחוזים לעלות. אם תיהיה סתם הודעה על עוד חוזה ב2 שקל או שפשוט העליות יבלמו - נדע שזה לא זה ואזצריך לצאת מהר , אבל ממש מהר כי הנייר הזה מומחה לבאנגי בלי חבל

ravza

New member
לפי מה שהבנתי הם קיבלו מס' הזמנות

מה שמעלה חשד סביר שמדובר באסיף מאסיבי של יודעי דבר. בשנה האחרונה הקקי הזה ידע רק לרדת , וכשקפץ זה היה כדי לרד עוד. החברה בסך הכל זבל , ולא משתפת את המשקיעים המסכנים בכלום , הם מאוד אוהבים לשחרר הודעות לנפח את המניה ואז לפוצץ בראש של המשקיעים התמימים...... בקיצור זבל עופות. בכל זאת אני בפנים , כי אם הפעם זה זה (חוזים לפיתוח ה"חדש") , יש לה עוד מאות אחוזים לעלות. אם תיהיה סתם הודעה על עוד חוזה ב2 שקל או שפשוט העליות יבלמו - נדע שזה לא זה ואזצריך לצאת מהר , אבל ממש מהר כי הנייר הזה מומחה לבאנגי בלי חבל
לפי מה שהבנתי הם קיבלו מס' הזמנות
חדשות, יש להם מוצר חדש שכנראה יימכר לסינים בתחום של מד טווח לייזר משולב מצפן עבור ענף הבנייה והיערנות. חוץ מזה 13,000 כוונות מארס חדשות אמורות להכנס לצה"ל במסגרת רכש עבור מערכת נשק חדשה. אני כבר בפנים

מצב
הנושא נעול.
למעלה