אייל?

@tagel

New member
אייל?

סליחה על הבורות אבל מה זה ``הודעת היום``? היכן מוצאים אותה? והאם יש דרך לבדוק הודעות אחרונות בכל הפורומים בתפוז? ואגב מי בוחר את הודעת היום? תודה תגל והאם אנחנו יכולים לדבר באיי סי גם?

eYaL

New member
אז ככה

בכל יום מנהל הפורומים,POET, עושה סבב בפורומים ובוחר את ההודעה הכי הכי ושם אותה כהודעת היום. את הודעת הפורום אפשר למצוא בעמוד הראשי של תפוז (ריבוע ימני,תחת הכותרת ``הודעות נבחרות``) ו...לא אני לא חושב שיש אפשרות לבדוק הודעות אחרונות מכל הפורומים,אבל כדי להיות בטוחה,תשאלי את POET,בפורום תפוז און-ליין ו...כן אפשר לדבר גם באייסי.תשאירי לי מספר במייל eYaL

@tagel

New member
הלו הלו לא לריב עלי

תודות לשניכם יקיריי בקשר להודעות אחרונות.... אני מנהלת פורום כאן לידיעתכם אז איך עושים זאת? ואם כבר אני כאן.... נכון שהודעת היום שלי בסטודנטים יפה? שבת שלום -תגל

Ey@L

New member
לשניכם.......והתשובה הנחשקת

תגל - צרי איתי קשר באי מייל ואגיד לך איך אפשר לראות הודעות אחרונות. המספר שלי - 20334048 אל תשכחי להציג את עצמך, כמויות מוסיפים כל יום. אייל - תאשר לי בICQ

תגל?

ההודעה שלך, בסטודנטים היא מדהימה. רק חבל שהיא לא שלך. יש לך מספיק חומר משלך, שראוי לזכות ב`הודעת היום`, שזה לדעתי ביזיון, שאת מתהדרת ב`העתקת היום`.

Ey@L

New member
גם לי קוראים אייל, מותר לענות?

הודעת היום מופיעה בעמוד הראשי של תפוז, ובעמוד הפורומים. לא, לא ניתן לגולשים לבדוק הודעות אחרונות בפורומים (זה דבר ממש לא עזור, אבל מנהלי פורומים יכולים...(-: ) ואחראי הפורומים קובע את הודעת היום.

למעלה