איילה

GreenIs

New member
איילה

כמו איילה ההולכת ורצה בשדות ובהרים - כך אני מטיילת בשבילי החיים. איילה חופשיה, רגליים ארוכות, עיניים גדולות ובמבט ממושך-עצובות. אני. מטיילת, דוהרת חופשיה ונהנהת (?) מהתחושה. ההרגשה ה"נכונה" מזמן לא היתה, אם בכלל היתה.. הלב כל-כך שבור ומרוסק שהרגש הוא ממני והלאה. אני עושה כרצוני כי הרי אני חופשיה ! ובכלל הזה היה נשוי, לזה יש חברה, לאחר יש חברה אבל "רק" מפנטז עליי והאחרון מזדיין כאילו אין מחר. ואני מפנטזת לי בשדות ובפורומים זרים. כותבת פוסטים בכינויים ובשמות לא שלי, קוראת, משתתפת, מלפרטטת - אך זו לא אני. זו האיילה. וכשאני איתך, או איתך, או בעצם איתו... אני נותנת את כולי ונהנת מהרגע, המגע, הריח, התחושה הכל כל כך חזקה, התשוקה. אך ההרגשה נעלמה. ומה שווה זיון טוב אם אח"כ מרגישים ריקים מבפנים? איילה.
(קצת מדכא, מצטערת.)

i i i iiiiiiiiiiiiiiiii

איילה איילה.... ככה חופשייה ככה כלואה... מלנכוליות משהו אנחנו הבנות בזמן האחרון..מה?

Just לובלו

New member
התמלאות לצד ריקנות

לא יכולה לתאר עד כמה אני יכולה להזדהות עם מה שכתבת. כתבת נוגע! אפשר לשלוח לך נשיקה?

את יודעת איילה....../images/Emo24.gif

לפעמים אנחנו נכנסים וחווים חוויות ללא משחבות על מה יהיה מחר ואם בכלל. לפעמים הגוף משגר את ההיפך מהמוח או הלב. לפעמים צריך לתת לעצמך קצת פירגון..אולי הגוף זקוק למלא את המצברים בצורה קצת שונה.

למעלה