איטס קופי טיים

תוכן-מקודם

Member
מנהל
בשיתוף נסקפה

עד לפני כמה שנים, נהגנו לשתות תמיד את אותו הקפה: נס על חלב, אספרסו או טורקי. לא משנה בכלל אם זה היה הקפה הראשון של הבוקר, במפגש חברים או במסגרת פגישת עבודה. בשנים האחרונות עבר עולם הקפה קפיצה משמעותית באמצעות טרנדים שמתחדשים כל הזמן, שפע של מוצרי קפה אונליין ועשרות סוגים חדשים של קפסולות קפה בטעמים מרהיבים ומשובחים, שתפסו מקום של כבוד בסל הצריכה הביתי שלנו. קבלו הצצה לטעמים מיוחדים.

איטס קופי טיים

תרבות הקפה משתנה כל הזמן. בצד הבילוי בבתי הקפה, יותר ויותר אוהבי קפה שדרגו את חווית הקפה הביתית שלהם באמצעות רכישת מכונות קפה מתקדמות.

השימוש בקפסולות קפה מייתר את הצורך למדוד את כמות הקפה בכוס, לנקות מהמכונה את שאריות הקפה וזה עוד לפני שהזכרנו את ההפעלה הפשוטה והמהירה בלחיצת כפתור.

השימוש החוזר בקפסולות מאפשר קבלת כוס קפה עקבית בדיוק באותו החוזק והטעם כל פעם שנשתמש באותה קפסולת קפה.

קפסולות הקפה מכילות תערובות שונות של פולי קפה טריים ואיכותיים, מסוג רובוסטה או ערביקה או תערובת של שני הזנים. הקפה ארוז במיכלי אלומיניום אטומים לחמצן, השומרים על טריותו לאורך זמן. בתוך קפסולת הקפה, קיים פילטר המסייע לזרימת המים דרך הקפה הטחון ולחילוץ הארומה ואף מונע משקעים של קפה בכוס.

קפסולות קפה: אינסוף אפשרויות

כשמדובר בטעמים לקפסולות הקפה, האפשרויות הינן בלתי נגמרות. כל קפסולה מביאה עימה חוויית קפה שונה ומציעה מגוון טעמים וניחוחות ייחודיים. האיכות של קפסולת הקפה תלויה בראש ובראשונה בזן פולי הקפה, שמעניקים לקפה את טעמו ולכך מתווספת פעולת הקלייה, שמוציאה מהפולים את הארומה הייחודית ומשפיעה על חוזק הקפה, בהתאם לדרגות הקלייה השונות.

בזכות הפופולאריות העולה של קפסולות הקפה, ניתן למצוא קפה בדרגות חוזק שונות ובמגוון רחב של טעמים. קפסולות קפה בטעמים קלאסיים כמו: קפה קרמל וקפה בטעם וניל, וגם במנעד טעמים מעוררי חושים כגון: שוקולד ואגוזים קלויים, תפסו את מקומן של הקפסולות המוכרות והותיקות והן מציעות מגוון רחב יותר של אפשרויות ואיכויות לחובבי הקפה.

בנוסף לקפה הטחון, מכילות חלק מהקפסולות מרכיבי טעם וריח מלאכותיים או טבעיים שמטרתם להגדיל את הגיוון ואת סגנונות הקפה ולשפר את הטעם.

טוויסט לקפה של הבוקר: קפסולות קפה בטעם קרמל

חובבי הקפה המושבעים שרוצים להכניס יותר מתיקות ועניין לקפה הביתי שלהם, רוכשים קפסולות קפה בטעם קרמל. הקפסולות מכילות תערובות שונות של פולי קפה טריים שנטחנו, אליהן מוסיפים בצורה מלאכותית או טבעית טעמי קרמל עשירים. הוספת הטעמים מתבצעת לאחר שלב הקלייה. הניחוחות הבוקעים מקפה הקרמל בשילוב טעמו הייחודי והמוכר שמזכיר ביסקוויט או עוגיה, מגבירים את תחושת העונג מכל לגימה.

מתלבטים איזו קפסולה לבחור?

לכל אחד מאיתנו יש את הטעם המועדף עליו. המלצה מאיתנו – שווה לנסות טעמים חדשים שיכולים להפתיע אותנו ולהכניס הרבה עניין והנאה לשגרת הקפה היומיומית שלנו.

אז מה אתם אומרים? שנתחיל את הבוקר עם קפה קרמל?

resized_pexels-photo-2074130.jpeg
קרדיט תמונות: pexels
 
נערך לאחרונה ב:
למעלה