איזו עונה של csi הכי חדשה?

asasd11

New member
איזו עונה של csi הכי חדשה?

אני חושבת שמיאמי, לא? ומי שיכול לכתוב לי את סדר העונות אני אשמח..תודה.

אתה טיפה מבלבל...

יש 3 CSI's : LV (הראשון) מיאמי (השני) וNY (השלישי) לLV יש 7 עונות. השנייה משודרת בשידור חוזר בxtra hot והשישית משודרת בערוץ אחד. השביעית משודרת בארה"ב ועוד לא ידוע מתי תגיע לארץ. למיאמי יש 5 עונות. העונה הרביעית משודרת בערוץ אחד והעונה החמישית תגיע לארץ בחופש הגדול. לNY יש 3 עונות. בארץ משודרת העונה השנייה בxtra hot והשלישית משודרת בארה"ב. עוד לא ידוע מתי היא תגיע לארץ, אבל העונה בארה"ב עוד לא הסתיימה, דבר שיכול לקחת הרבה זמן.

ממ כמו שכבר ציינו מעלי...

אז ככה: יש את CSI, CSI מיאמי וCSI ניו יורק. הסדר בארה"ב: עונה 1 של CSI החלה את שידוריה באוקטובר 2000, עם תחילת שידורי עונה 3 של CSI אז גם התחילו לשדר את מיאמי, עם תחילת עונה 4 של מיאמי אז התחילו לשדר גם את ניו יורק. CSI 7 עונות מיאמי 5 עונות (השתיים האחרונות גרועות) ניו יורק 3 עונות בכל עונה כ 23 פרקים, חשוב לציין שכולן משודרות כרגע ואין בינתיים כוונות לסיים עם אחת מהסדרות. למרות שיש כאלו שיחשבו שהתגובה שלי חסרת טעם כי כבר קוק פרסית ענתה, עניתי כי לא ממש ענו למי שפתחה את הנושא לגבי הסדר של העונות וגם כי די משעמם לי... ולגבי הסדר בישראל אני לא ממש יודע מה ואיך כי אני מוריד את הסדרות, רק אני יודע שמשדרים את עונה 6 של CSI בערוץ 11 ואת עונה 2 של ניו יורק באקסטרה הוט.

CapitanSparrow

New member
../images/Emo12.gif העונה הראשונה של NY עלתה

ב2004, מה שאומר עונה 2 או 3 למיאמי.

התבלבלתי שם בהקלדה פשוט...

נפלט לי 4 במקום 3.... מצטער. תפוז חייבים להוסיף פונקצייה של עריכת הודעות!

למעלה