איזה שבוע נוראי עובר עלי ....

sher האחת

New member
איזה שבוע נוראי עובר עלי ....

אז הסאגה החלה ביום א' התעוררתי עם לחצים בבטן וכאבים שרק התגברו , הלכתי למוקד ראו ראו צירים במוניטור אך צוואר הרחם ארוך וסגור שהקטנים בסדר והלכתי הביתה. בלילה לא יכולתי לישון בגלל צרבות וכאבי גב בבוקר יום שני אותו הסיפור אבל אמרתי שאולי זה יעבור, בלילה שוב אותו הדבר ,יום ג' הלכתי למיון בערב שוב ראו צירים אך לא קיצור בצוואר הרחם הקטנים בסדר ואני על הפנים....פשוט סמרטוט, בלילה שוב הקאתי הרגשתי ממש רע בקושי ישנתי והמהלך היום היו עליות וירידות רק שעכשיו גם מהמים בא לי להקיא, לילה של אתמול היה השיא הקאתי ללא הפסקה הגעתי למיון בבוקר מיובשת לחלוטין רק אחרי 2 ליטר היה שיפור קל, לשימחתי לא היו צירים. בקיצור אני מיום א' לא אוכלת משתדלת לשתות ,ויתרתי על לנהוג או להיות עם הבת שלי לבד אני מפחדת שיקרה לי משהו בזמן שאני איתה, הגב הורג אותי וגם כל השאר. אני בסה"כ שבוע 25+2 כך זה יהיה כל ההריון ? על יום שבת עוד היה סביר יחסית, מה עושים?
ממש קשה לי...

אנה 83

New member
גם לי היו כמה ימים לא משהו השבוע...

הקיץ מתחיל, ואיתו היובש, החום וכל הכיף המתלווה, וזה בטוח לא תורם. מחברות שהתייבשו קשות, זה אחד הדברים שמביאים למיון ואינפוזיותוהתכוווצויות ותחושה נוראית, אז נסי להימנע מזה, מים, מים ועוד מים... נסי לשתות הרבה ואם את יכולה- לקחת כמה ימי חופשה ופשוט להירגע ולנוח. מקווה שתרגישי יותר טוב!

וואלה גם אני, שבוע 28 ביליתי אתמול בבי"ח מאיר

בגלל צירים מוקדמים מזלי שצוואר הרחם עדיין סגור 4 ס"מ שלחו אותי הביתה לשתות ולנוח ולחזור יום א' לביקורת צוואר רחם כמובן שנכנסתי לשוק והמומה ישר רצתי לסדר טאת הבית לבשל לקנות ויטמינים ולהיות מוכנה אם חס וחלילה יקרה משהו אבל מהיום בצהרים אני רק במיטה נתתי לגדול לאכול צהרים וחזרתי לנוח ולשתות המון כי זו התרופה הכי בטוחה שיהיה בהצלחה לכולנו

היי

יש עכשיו וירוס של הקאות ושילשולים אני חטפתי אותו שבוע שעבר(במיון היו עוד נשים שגם תארו את אותן תופעות) היו לי פחות או יותר אותם תסמינים וגם ראו צירים כנראה בשל ההתייבשות ונתנו 3 ליטר נוזלים, אחרי בערך 4 ימים זה עבר יש מצב שחטפת אותו מהילדה?כי אני נדבקתי מילדים של חברים.. מקווה שקצת קצת הוקל לך בינתיים תרגישי טוב

sher האחת

New member
כן אמרו לי שיכול להיות שזה וירוס

אולי הילדה הביא מתנות מהגן .... היא ב"ה מרגישה טוב אני מקווה שהלילה יעבור טוב הבעיה שאני לא מצליחה למצוא שום תנוחה שלא גורמת לי לרצות להקיא. אני מקווה לא לראות את המיון לפחות עוד 10 שבועות 3 פעמים בשבוע אחד זה ממש יותר מידי בשבילי, תודה בנות שאתן פה

מיה בר

New member
מצטרפת לזוועה - ארוך...

כל השבוע הסיוטי שלי התחיל ביום שבת בלילה בו הבת שלי התחילה להקיא....בבוקר כבר היה לה חום. היה לי תור לרופא - ולא הצלחתי להזיז אותו והחצי היה שקוע בעבודה, ככה שנתתי לה אקמולי ויצאנו לדרך. הכל היה מושלם עד שבדרך חזרה, על איילון הבת שלי הקיאה שוב... עצרתי בצד,ניקיתי והמשכתי הלאה. בדרך השלום אחרי פקק ילד בן 21 נכנס בי מאחורה
, עצרתי באמצע הכביש, לקחתי פרטים והמשכתי הביתה ומשם כמובן למיון... חזרתי הביתה ב-11:00 בלילה והתמוטטתי במיטה. הבת שלי היתה חולה עוד יומיים, וחזרה לגן... כל הלילה האחרון לא הצלחתי לישון, וקמתי ב-6 בבוקר והתחלתי להקיא ללא הפסקה. הצירים התגברו ונסעתי למיון תה"ש ( במונית כי האוטו במוסך ).... שם נתנו לי ליטר אחד של נוזלים ,כי עדיין לא הספקתי להתייבש ובשלב כ"כ מתקדם לא נותנים יותר מליטר ע"מ למנוע גודש בריאות של הבנות... בבדיקה ראו שיש צירים בערך כל 2 דקות, קצר מקוצר 60% ופתיחה של 0.5 ס"מ אבל החליטו לשלוח אותי הביתה כי ממש התרגזתי כי לא היתה לי אפילו מיטה להניח את הראש ושכבתי על הספסלים בכניסה למיון... וברור שבנתיים החצי הלך להוציא את הקטנה מהגן. בנתיים יש לי הרבה צירים, הצלחתי לאכול חצי פיתה ריקה בלי להוציא אותה
ועוד כוס מים. בנתיים עלה לי החום,אבל גם את האקמול שמאוד עזר הצלחתי להשאיר בפנים. בנתיים אני אלך לישון או לפחות לנסות קצת ואולי אם יחמיר אסע שוב למיון... לפחות כבשתי את היעד הנכסף ביותר שבוע 36
בנתיים החשש שלי מניתוח מתחיל להתפוגג ( עד עכשיו הייתי ממש חרדה ) - אולי בגלל שאני מרגישה כ"כ סמרטוט שכבר לא כ"כ אכפת לי... לילה טוב ושקט לכולן

Almog6607

New member
וואו מיה איזה סיוט!!../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif

קודם כל ב"ה שהתאונה היתה בקטנה ושהבת שלך מרגישה יותר טוב, מקוה שגם אצלך רק ילך וישתפר ,הקטנות שלך לוחמות אמיתיות ורוצות להשאר עודדדד בבטן, הגעת לשבוע מזה מכובד כל הכבוד!!!! תמשיכי לשתות כמה שאת רק יכולה ולאכול קרקרים ודברים יבשים, ולגבי ניתוח מניסיון השד לא נורא כ"כ והתוצאה שווה הכל.

רותוש12

New member
וואי וואי!

מקווה בעז"ה שתתאוששי מהוירוס הזה - רק זה חסר לך.... רפואה שלמה בקרוב!!!!

sher האחת

New member
אני שמחה להגיד שהצלחתי לישון בלילה

ואני מרגישה טוב יותר אפילו התעוררתי רעבה ממש שינוי מרענן. מיה רק בריאות איזה סיוט ,אמא שלי אומרת שאחרי שקרו 3 דברים לא טובים זהו מפה רק טוב אז אני שולחת לך חיזוק מכאן

מיה בר

New member
תודה על התמיכה

היום אני מרגישה טוב יותר...תדירות הצירים ירדה לכל 5-7 דקות והצלחתי לשתות כל פעם קצת. בלילה היה מאוד קשה - היו לי צירים והיו כמה מאוד חזקים אבל בין לבין ישנתי. מקווה לעבור את סופהשבוע ואח"כ אני כבר מוכנה. אמא שלי לקחה את הגדולה לשבת ( עדיף לה לא לראות אותי סמרטוט ) אז יש לנו יותר שקט ואפשרות לנסוע במדית הצורך בחד לבי"ח. שתהיה שבת שקטה לכולן

למעלה